Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon unalmas, szőkésbarna...

Nagyon unalmas, szőkésbarna hajam van, fehér a bőröm, kékeszöld szemem és szeretném a hajam világos szőkére festetni. Jól állna nekem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztosan.De szerintem arra vigyázz,hogy annyira ne keltsen mű hatást,ne legyen annyira világos,hanem valami természetesebb árnyalata,valami méz szerű.Jól állna a szemedhez :) (szőkevagyok :) )
2008. okt. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én sem szeretnék mű hatást...mondjuk aranyszőkét...:D Köszi a segítséget;)
2008. okt. 30. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a melírozást választanám, a különböző színű tincsek jobban feldobják az arcot. És a kék szemedhez én hamvas árnyalatokat választanék.
2008. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon csini lennél :) Méz és aranyszőke vagy valami ilyesmi árnyalatokat ajánlanék. Ha többféle ( min 5.) szőke árnyalattal dolgozik a fodrász az mélységet ad a hajad színének és szép lesz :) nem olyan átlagos mint a barbie-baba csajoknak.
2008. nov. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont így nézek ki (leírásod szeint) én nekem borzalmasan állt! A sötét vörösben visont hódítottam ;)
2008. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ilyen a a szemem.borom szine, es most egesz vilagosszoke hajam van. Szurkesebb tincsekkel. Aztmondjak, hogy nagyon jol all es szerintem is.

De en viszont, valami vilagosabb barnara szeretnem megfesteni, minnel termeszetesebb akarom hogy legyen. En meg aztnemtudom, hogy barnan hogy allna. Es felek is egy kicsit tolle, mert eleg nagy valtozas lenne. Ha gondolod kuldhetsz privatban egy kepet, es megmondom nagyon szivesen, hogy szerintem hogy allna neked.

2009. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem zöld szemem van és hamvas hajam :) Pont azon gondolkodok már pár napja, hogy befesteném sokkal sötétebbre a hajam de nem tudom h állna ekkora változás.. azt mondják a zöld szemhez inkább a sötétebb hajak mennek.. én nem tudom :).. ?
2009. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!