Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is érzékeny lett a...

Másnak is érzékeny lett a fejbőre a ricinus hajpakolástól?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gondom nem volt tőle épp tegnap tettem rá. De nem önmagában, hanem ricinus és olívaolaj, fel kell melegíteni kicsit és így rákenni, majd samponnal kimosni.
2011. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én tojással csináltam tegnap este és reggelig fent hagytam.Azóta viszket és egyszerre fáj a fejbőröm :S de most már nem annyira,remélem semmi komoly,lehet,hogy nem mostam le rendesen :/ mindegy legközelebb nem hagyom ennyit,és nem rakok bele tojást,de azért köszönöm :)
2011. ápr. 21. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott érzékeny lenni tőle, viszont semmit se használ :D
2011. ápr. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak olívaolajjal keverve használtam. Korpás lett tőle a hajam és hullani kezdett. A te gondod szerintem a tojás is okozhatta, mivel nagyon szárítja a hajat és a fejbőrt is. Valószínűleg amiért ennyi ideig fent hagytad kiszárította a fejbőröd.
2011. ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!