Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Merjem használni a ricinus...

Merjem használni a ricinus olajat?

Figyelt kérdés
Rettenetesen hullik a hajam 2-3 hónapja. Semmi bajom nincs. Egészségileg rendben vagyok. Volt egy csúnya gyulladt vérzékeny méhszájsebem tavaly, de megműtötték, a vérvizsgálat, kontroll, minden rendben. Vérszegény se vagyok. Szedek vitaminokat. Rengeteg gyümölcs-zöldség. Külső ápolásként is sok mindent kipróbáltam. A Bánfitól jobban hullik, úgyhogy félve nyúlok minden új dologhoz. Árthat a ricinusolaj? Vagy max esetleg nem használ?! Vagy ha esetleg van valami tuti tipped, azt is megírhatod. Már nagyon elvagyok keseredve:( Sírógörcs minden hajmosás.
2011. nov. 3. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ártani nem hiszem, hogy árthat, de gondolom az írásodból nem látott fogorvos, bőrgyógyász, fül-orr-gégész, endokrinológus és gasztroenterológus. Mert szerintem inkább tovább kéne próbálkozni az orvosokkal.
2011. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igen, fogorvosnál voltam. Fél évig jártam. Most rendben van az összes. Bár 2-t húzni kellett. Azt nem írtam, de 21 éves vagyok. Igaz, másnál nem jártam, hiszen azok olyan dolgok, hogy ha baj lenne csak fájna, vagy viszketne, vagy bármi. Meg a vérképen is látszana. Ezért nem hiszem, hogy le kellene hurrogni. Herótom van az orvosoktól, tudom ez nagy baj. De ha nem lessz jobb, akkor megyek bőrgyógyászhoz, de addig is, amit ki tudok próbálni, miért ne tenném?
2011. nov. 3. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a biosz könyvünkben is benne van, hogy ha a szempillára használjuk naponta többször akkor 'csillogóan fényes lesz,megerősödik és kevésbé kopik'.Szóval szerintem a hajadnak is csak jót fog tenni. ;)
2011. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor azthiszem valamikor veszem a bátorságot, és hamarosan kipróbálom. Csak saját tapasztalatokban jobban bíznék. De köszi:)
2011. nov. 4. 07:10
 5/6 anonim ***** válasza:

A ricinust hajnövesztőként is számon tartják, a tapasztalatok is azt igazolják hogy hat, emellett sűrűsödik a haj tőle, de csak keverve ajánlott felvinni pakolásként, mert nagyon ragacsos olaj, és a kimosásánál az ellenkezőjét is elérheted. Olíva olajat keversz hozzá, és úgy használod.

Ártani szerintem nem árthat, max. nem hat.

2011. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én használok ricinus olajat és nagyon jó,egészséges,szép,és fényes lesz tőle a hajam. annyira nem régóta használom,hogy nőjön is,de már pár használat után látszik az eredmény.:) csak ajánlani tudom! olcsó és nagyon jó.
2012. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!