Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Élesztő pakolást egy nap...

Élesztő pakolást egy nap többször is lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés
Nagyon hatásos a bőrömön, vagy azért ne essek túlzásba és elég napi 1x? vagy az is sok ha minden nap csinálom?
2011. ápr. 22. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is a pattanásokra kezdtem el használni, de fél év tapasztalat alapján mondom, hogy sokkal hatásosabb ha megeszed!

Elég szar az íze. Én joghurtba szoktam tenni, ha szaporodnak a patijaim.

Én annak a sárga papíros élesztőnek kb az 1/4-ét eszem meg egy nap. Kb 1 hónap után kezdett szebb lenni a bőröm.

Amin meglepődtem, hogy a hajam is szebb lett tőle! :D

Tuti cucc az élesztő! :D

2011. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én kb 1 hétig bírtam azt,hogy eszem, mert annyira hányingerem volt a szagától meg az ízétől. több pohár víz kellett hozzá,hogy lenyeljem, ezért inkább kipróbáltam,hogy arcra kenem és sörélesztő tablettát meg eszek. de most,hogy így írtad,hogy tényleg ennyire hatásos úgyis ha eszem lehet kínzom még magam egy kicsit :)
2011. ápr. 22. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Én heti egyszer csinálok egy ilyen szépségápolási napot. Ilyen kamillateával gőzölök 10-15 percig, ha van gyulladt pattanásom, akkor azt finoman kinyomom. Általában két pakolást használok (ezeket hetente váltogatom).

Az egyik, az élesztős pakolás. Jól szárítja a bőrt, és be is válik. A másik a mézes-tejes pakolás (egy kis kanál mézet elkeverek pár csepp tejjel). A méznek gyulladáscsökkentő hatása van, így nagyon jó a gyulladt pattanások megelőzésére. Utána nagyon sima és puha lesz a bőröd. Sőt, ezt a pakolást a szádra is kenheted, nagyon jót tesz neki: puha lesz és nem cserepesedik majd.


A kérdésedre válaszolva: szerintem naponta többször már nem jó, sőt. Szerintem a napi egy is sok, mivel az élesztő eléggé szárítja a bőrt. Ha tényleg ilyen sűrűn akarod, akkor szerintem legyen inkább 2 naponta.

2011. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!