Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, göndör hajam van és...

Hosszú, göndör hajam van és egyszerűen kezelhetetlen. Tudtok ajánlani valami olyat, ami segíthet selymesebbé és lágyabbá tenni a tincseket?

Figyelt kérdés
Vastag szálú a hajam. Használok hajbalzsamot, van hogy hajhabot is, de nem segít. Mindig kiszálkásodik a hajam, nem áll be szép tincsekbe és száraznak is érzem. Viszont nincs töredezve.
2009. márc. 5. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egyik baratnom hajolajjal kente a hajat ettol szep csillogo, vizes hatasu lett.

De van egy Toni& Guy-os marka a neve `Label m `, nekik van 2 termekuk gondor hajra, az egyik a `curl spray` a masik a `curl cream`. Allitolag mindketto nagyon jo.

2009. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy ismerősömnek is hasonló haja van. Rendszeresen jár fodrászhoz, aki a hajpakolás után kivasalja a haját, így ápolt, dús, de egyenes haja van.
2009. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is hasonló a hajam, a fodrászok is megszenvednek vele...Eddig legjobban a professzionális termékek jöttek be (drágák, de megéri!!!): L'Oréal Kérastase Oléo Curl olajos pakolás és göndör hajra való sampon-balzsam (narancssárga tubusos), a L'Oréalnak van más profi terméke is, ami nem kifejezetten göndör, hanem nagyon száraz hajra való (vajszínű tégelyes), ennek sajnos nem tudom a pontos nevét; illetve Wella Professional System (azt hiszem, így hívják) göndör hajra való sampon-balzsam (szürke szögletes flakon). Segít a tincsek formálásában, ha használsz olyan balzsamot, amit nem kell kiöblíteni (de nem zsírosítja a hajat), vagy waxot, és nem használsz hajszárítót (ha mégis, akkor diffúzorost), inkább hagyd magától megszáradni a hajadat. Sok sikert!
2009. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!