Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Linkelnétek rövid vagy inkább...

Linkelnétek rövid vagy inkább félhosszú hajkészítős youtube videokat?

Figyelt kérdés

fül alá ér oldalt, hátul kb tarkóig, elől homlokközépig..

hogy lőjem be hétköznapokra? képek is jöhetnek..


2011. ápr. 24. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
en nem leltem
2011. ápr. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló hajam volt, azzal a különbséggel, hogy felül is rövid volt, olyan 5 cm-es... tök jól be lehetett lőni.. :)

Én hátul zseléztem, oldalt a fülemnél meg vagy egyenesre hagytam, vagy körkefe segitségével kifelé száritottam (de nekem tépett, ritkított fazonú volt ott) és így egy nagyon bohókás frizurát kaptam. Homlokodnál egyenes a frufru? Ritkított? Ha nem, javaslom csináltasd meg. Esetleg tehetsz bele melírt is, feldobja.

Nekem most már lapockáig ér sajna, és tiszta lapos utálom is, de barátom miatt nem lehet rövid... :'(

Tegyél fel képet, úgy könnyebb:)

2011. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/results?search_query=short+hair&aq=f


Vagy itt nézz körül, biztosan találsz! ;)

2011. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!