Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudhatnám, hogy jól...

Honnan tudhatnám, hogy jól állna-e nekem a raszta haj?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

van egy oldal a nőklapjacafén ahova ha feltöltesz magadról képet, akkor változtathatod rajta a frizurádat, és ott a raszta hajat is meg tudod nézni, bár szerintem az oldal gagyi, de egy próbát megér, sajnos pontosan nem tudom mi a neve az oldalnak. egyébként sok ilyen programot amik ráadásul még jobb minőségűek is az origo szoftverbázisáról tudsz letölteni.

de ha esetleg elmész valami elit fodrászhoz az meg tudja neked mondani hogy jól áll-e a haj, mert a jobb fodrászok úgy csinálják a frizurát, hogy ránéznek az illető arcára, arcformájára, és a szerint csinálnak hajat. de lehet hogy lehet csinálni valami átmeneti raszta hajat, azt sajnos nem tudom

2009. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát van olyan raszta ami még szétszedhető ha nem tetszene.
2009. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen rasztasapkák, én fesztiválokon láttam kirakva az árusoknál, azzal is megnézheted. Vagy esetleg egy photoshopohoz értő ismerőst megkérhetsz, hogy fotosopozzon rád rasztákat egy képeden.
2009. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a raszta mindenkinek jól áll, csak nem mindegy a tincsek vastagsága... a vékony tincsek általában mindenkinek jól állnak, de ha hosszúkásabb arcod van, kérj vastagabb csimbókokat. Nekem kissé szögletes fejem van, és közepes vastagságú tincseim voltak, nagyon barón nézett ki ^^
2009. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!