Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt akinek zsíros vagy...

Van itt akinek zsíros vagy zsíros volt a haja és valami bevált neki?

Figyelt kérdés

Leírnátok, hogy mi az és mennyi ideig használtátok, hány Ft, és mennyire volt zsírosodó a hajatok?


kort és nemet is légyszi:D előre is köszi a válaszokat.


2011. ápr. 25. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
A zsíros haj ugyanolyan mint a zsíros bőr, akinek olyan annak örökké olyan is marad. Ez ellen nem tudsz mit tenni, legfeljebb naponta mosod.
2011. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami nekem bevált: Wu2 miraculum sampon (az a bazinagy sárga dobozos, nem tudom mennyibe kerül, de olcsóbb, mint a többi sampon) + ha ricinusolajos pakolást teszek a hajamra, szebb, puhább, fényesebb lesz tőle, és alig zsírosodik. Tegnap már kínomban megmostam, mert nem hittem el, hogy még nem kell :D Dehát tényleg nem volt zsíros. 3 hete használom ezt a pakolást, de úgy döntöttem, marad :D
2011. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem akkor zsírosodik a hajam ha gyakran mosom, ha elkezdem kétnaponta mosni akkor tuti hogy a második nap már elkezd zsírosodni, ha megállom 2 hétig hogy 5 naponta mossam akkor utána ki is bírja addig.
2011. ápr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem zsíros volt a hajam de egyszer elmentem egy szalonba és adott valami balzsamot. a nevét nem tudom mert már kidobtam az üvegét de teljesen elmúlt a zsírosodás a hajamon :D de egy fél liter volt 800Ft 13/L
2011. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A legtutibb és bevált módszer az öregedés. :D De tényleg. Az használ.

De tényleg próbáld ritkítani a mosást, ha már kívül vagy a tinikoron, akkor segít, addig még nem sokat.

2011. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 habibi ***** válasza:

szervusz :)

nekem nagyon zsíros volt a hajam, kétnaponta kellett mosnom, de elegem lett. Pár hétig azt csináltam, hogy csak hetente kétszer mostam hajat, nem érdekelt, hogy zsíros lett, inkább összefogtam és kész(persze tupíroztam rajta, hogy ne látszódjon annyira). A mosás után mindig leöblítettem csalántea/zsályatea főzettel és az segített. Most már simán kibírja és csak annyit kell tennem, hogy hajmosás után kiöblítem a hajam a főzettel. Próbáld ki!

2011. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a WU2 sampon vált be, ahogy a neve is mutatja egy csoda:) Én sokéig szenvedtem a zsíros hajtól, 2 naponta mosni kellett, most vígan kibírom 4-5 napig. 3 napig kiengedve, utána 1-2 napig összefogva. Szerintem próbáld ki, ráadásul nagyon olcsó!
2011. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D Ezt a WU2 sampont lehet venni Rossmann-ba, DM-be?
2011. ápr. 26. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, igen lehet kapni, nagy 1 literes kiszerelés, kb. 4-500 ft. Ne várj azonnali eredményt, pár hét azért tuti kell.
2011. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm:D
2011. ápr. 26. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!