Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kezelitek a zsíros...

Hogyan kezelitek a zsíros bőrt? Otthon vagy bármilyen szerre kíváncsi lennék ami csak bevált! Bármire!

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Vichy neutrogena
2011. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát figyi jó lehet:ilcsi fekete szappan,acnesol tonik(nagyon szárit de az egyik leghatékonyabb pattanás ellen,naponta akár 4-5ször is bekenheted a patit vagy ha sok van az arcod később napi 2szer is elég)dermofil paszta,rejuventál krém,illetve kénes szappan(régi fajta 3db van egy csomgban és pár száz forint) de ezeket rendszeresen kell használni naponta kétszer ami eléggé kiszáritja a bőrt DE pont ezért és ennek ellenére a zsíros bőrt is HIDRATÁLNI kell!szóval vegyél ezek valamelyike mellé egy hasonló típusú arckrémet is.én mondjuk az ilcsit ajánlom.amiket írtam mind megfizethető és valóban hatékony!ja és még egy fontos dolog hogy a patik ellen belülről is lehet küzdeni fűszeres,zsíros,olajos ételek mellőzésével.
2011. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ja és az első válaszoló tippjét felejtsd el.
2011. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem elsősorban nem pattanásos a bőröm, hanem zsíros, szal nem sok pattanásom van, néha néha egy-kettő.
2011. szept. 23. 21:01
 5/7 anonim válasza:
nem gond akkor még könnyebben fognak hatni ezek a szerek mert minél problémásabb egy bőr annál több idő kell a hatóanyagoknak.
2011. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Kb. 20é vig keresgéltem mire a Vichy-t megtaláltam. Nekem bejön. (nekem se pattanásos a bőröm,hanem zsíros) Pl. az ilcsire allergiás vagyok.

Ez nagyon egyéntől függ, mindenkinek meg kell találni ami neki jó. Tehát a helyedben nem mondanék ilyen sommás ítéletet kedves előző.

2011. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát nézd én az alapján ítélek és nekem ott kezdődik a jó hogy bio és naturális egy termék.ennyi...de ha neked a vichy jó akkor te tudod.az hogy az ilcsire allergiás vagy könnyen lehet hiszen növény és gyümölcs alapú.ezek tudnak allergének lenni.de attól még lehet jó hogy pl.neked nem jött be.ha nem lennél rá allergiás lehet hogy te is ezt használnád hiszen oka volt hogy kipróbáltad és gondolom akartad is használni.én még most is tartom magam a kijelentésemhez.ha valaki nem allergiás használjon ilcsit vagy más bio és naurális terméket.neked is ez lenne a legjobb ha nem lennél allergiás SZERINTEM.
2011. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!