Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus után pár nappal...

Kozmetikus után pár nappal csúnya lett az arcom, miért?

Figyelt kérdés
voltam kozmetikusnál. voltam már párszor, tehát a bőröm már hozzászokott. eddig mindig elmúlt minden és szép tiszta lett az arcom egy időre, ám most jönnek elő a pattanások 1 héttel utána is. kb annyi van mint előtte, ami zavar mert ballagás szombaton. mitől van ez ? 18/f
2011. ápr. 27. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szokott olyanod lenni, hogy bizonyos időszakonként több jön ki? A stressztől is lehet amugy. Ami nekem segített az az élesztős pakolás. Kicsit kellemetlen szagú, vagyis őszintén szólva jó büdi mig meg nem szokod, de hatásos :). Ugy csinálom, hogy egy evőkanál joghurtba belekeverek kb egyharmad v fél élesztőt (bolti)-lényeg hogy ne legyen folyékony, inkább sűrűre csináld, aztán ezt az arcodra míg meg nem szárad. Utána lemosod. Nagyon szép sima lett tőle a bőröm, és a pattikra is jó hatással van. Elég ugy 3-4 naponta felkenni, de legalább heti egy alkalommal.
2011. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most a kozmetikus begyullasztott párat.Ha nem tisztítja ki rendesen akkor sajnos gyulladás a vége.
2011. ápr. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocs h nem a kérdésre válaszolok de mit csinált a kozmetikus?úgy értem gőzölés nyomkodás pakolás,ilyenkre gondoltam,most megyek először.köszike.
2011. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, de nalam az volt a tuti, hogy ki se szedte rendesen(nem vmi jo kozmetikus) de a penzt elkerte...Meg bekent valami kremmel amire allergias a borom, es megtobb kijott!! pff -.-
2011. ápr. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!