Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne házilag,...

Hogyan lehetne házilag, otthon elkészíteni Arctisztítókat?

Figyelt kérdés
Nem akarok boltit venni, abban túl sok a vegyi anyag ami inkább árt a bőrnek mintsem használ. Már nem is bízok meg annyiban egyikben sem.
2011. máj. 2. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Ezt, hogy ami természetes az jó, ami a boltban van az fujjfujj vegyszer ezt honnan veszed? Gondolod, hogy amit te otthon összekotyvasztasz, csak azért, mert természetes anyagokból van, attól már rögtön olyan anyagokat fog tartalmazni amik jók a bőrnek? Gondolod, hogy az a sok évtized (évszázad), amit azzal töltöttek tudósok, orvosok, kozmetikusok, hogy kikísérletezzék, hogy milyen összetevők milyen arányban melyik bőrproblémára jók, amire emberek áldozták az életüket, az mind mind hiábavaló és hülyeség? És nemhogy jó lenne még árt is a bőrnek szerinted? Akkor, ha ez így lenne és tényleg ártana, szerinted megvenné valaki?

Ha úgyis mindenkinél okosabb vagy, és te tudod mi a jó a bőrnek, akkor miért tetted fel ezt a kérdést?

Amúgy arctisztításra tökéletesen megfelel egy teljesen natúr szappan, az tényleg az ég világon semmit nem tartalmaz, használd azt... (vagy főzz szappant házilag, az biztos mégjobb)

2011. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

" Ezt, hogy ami természetes az jó, ami a boltban van az fujjfujj vegyszer ezt honnan veszed? "


Onnan, hogy ha te is olyan okosnak képzeled magad bizony tartalmaznak olyan anyagokat amik nem éppen jók a bőrre. Pl kőolajszármazék. Kell nézni az összetételeket is.


"Gondolod, hogy az a sok évtized (évszázad), amit azzal töltöttek tudósok, orvosok, kozmetikusok, hogy kikísérletezzék, hogy milyen összetevők milyen arányban melyik bőrproblémára jók, amire emberek áldozták az életüket, az mind mind hiábavaló és hülyeség?"


Nem feltétlenül, de ne gondold azt, hogy mind amit reklámoznak az csupa jó dolog. látom a te agyadat is átmosták a reklámok.


"kkor, ha ez így lenne és tényleg ártana, szerinted megvenné valaki? "


megvettem. Még rosszabb lett tőle a bőröm. Pontosan Garniert használtam. Avon-ból és Oriflame-ből is rendeltem de mind szar volt. Pedig állítólag jók a pattanásra, meg miteszerekre. Csakhogy nálam nem használt semmit, még rosszabb lett tőle. Ha meg nem használtam akkor iszonyatosan nézett tőle ki a bőröm. Ja és nem egy embertől hallottam már ezt, a niveára és a garnierre panaszkodtak sokan. lehet, hogy van akinek használ de nekem ne mondja senki, hogy azért mert tudósok , meg mittudomén kik hozták ezeket létre, hogy attól hű de nagyon jók . Honnan tudod, hogy mit használtak?Ott voltál? Baromságokat te is összetudsz hordani, de belegondolni nem tudsz. Gondolom soha nem tapasztaltad mikor bekented a krémmel mondjuk a kezed és ha abbahagytad, akkor még szárazabb lett és minél többször és többször kellett kenned a kezed.- Ezek is a te csodás tudósaid által összeállított termékek.


"Ha úgyis mindenkinél okosabb vagy, és te tudod mi a jó a bőrnek, akkor miért tetted fel ezt a kérdést? "


Te sem vagy normális. Ha egy ilyen kérdés miatt így nekem ugrani. Rossz napod lehetett.

Viszont a dühödet töltsd ki máson ne rajtam.

2011. máj. 2. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Van pár receptem,de a patikába ha bemész és elmondod mit szeretnél összeállítják neked!Ebbe is lesznek olyan anyagok,mert a stabilitás miatt elengedhetetlen.A reklámoknak tényleg ne higgy a díszes csomagolást fizeti meg a vevő és a márkát.
2011. máj. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyetértek veled...ahogy neki álltam minden kencével kenegetni az arcom (nem smink, hanem minden egyéb tisztító meg lópikula...) egy pattanásosabb és rondább lett a bőröm...abba is hagytam...a lehető legkevesebb alapozót használom mellette...remélhetőleg nem kell majd egy dekányit se, olyan szépre fog barni az arcom...

amit én teszek:

puha sörtéjü fogkefével és sima tusfürdővel átdörzsizem az arcom minden nap...aztán hideg víz, hogy a pórusokat összehuzza...nekem nagyon tágak a pórusaim, és még sose volt ilyen tiszta az arcom:)

ami még jo, az a cukros-mézes arcradír...és ennyi:) én még azért hidratálóval bekenem az arcom de nagyon minimálisan, épphogy, mert nagyon száraz (ill helyenként zsíros:S) az arcom...én ennyit használok és mondhatom, hogy szép a böröm:)

22L

2011. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bocsánat...vagy nem tudok írni, vagy valamiért több szónál eltűnt egy egy részlet:) szóval..egyre pattanásosabb lett a böröm és szépre le fog barnulni:)

22L

2011. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!