Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez igénytelenség? Elkezdtem...

Ez igénytelenség? Elkezdtem őszülni 32 vagyok de nem festem a hajam ez igénytelennek hat?

Figyelt kérdés
Nincs még sok de azért már észrevehető ha kicsit közelebb áll valaki.
2011. máj. 3. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagy vagy férfi kedves kérdező?


Nőnek nem igénytelen, de azért jobban áll, ha festve van.

A férfiaknál viszont nagyon dögös!

2011. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a jó valamire?

Nő.

2011. máj. 3. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

30 vagyok, 17 évesen kezdtem őszülni.

Nekem is van olyan időszakom, mikor nem festem, pedig el tudod képzelni, mennyire látszik. :) Lassan a fele ősz.


Csak azt nem szeretem benne, hogy nekem nem olyan szép egyenletesen fehéredik, van benne egy fehér csík középen, és ahogy halad lefelé a haj, úgy lesz egyre kevesebb az ősz. Elég fura. Ha egyenletes lenne, én se festeném.


Azt meg nem hiszem, hogy az őszülés igénytelenség lenne.

Öreganyám se azért ráncos meg ősz, mert igénytelen, hanem mert elmúlt 70. :)

2011. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom sajnos még sosem használtam ilyet!

[link]

Én ezt javasolnám!


Első voltam.

2011. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tartom igénytelenségnek csak mostanában már egyre több van és nem tudom mi legyen vele. Az igazat megvallva nem nagyon szeretném festeni, mert az ördögi kör lehet.
2011. máj. 3. 20:33
 6/8 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy az ördögi kör, ha befesteted az eredetivel megegyezőre, aztán mondjuk 6hetente a tövét magadnak is megtudod.
2011. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem igénytelenség, egy természetes folyamat nem lehet igénytelen a hajnál. Ha ősz, hát ősz. Inkább egyéne válogatja, és viselője, hogy meri e vállalni, vagy elfedeti.


1 tipp:

Anyukám eleinte márkás hajfestékeket vett, egyik sem fogta be rendesen az ősz szálakat. Mostanában olyat vesz, ami az Eurós boltban is kapható, és neki jobban bevált mint a tv-ben erre a célra reklámozott változatok. Sajna sok pénzébe került, mire rájött. Ő nem szereti az ősz haját. Ezért is írtam, hogy egyéntől függ.


Szerintem nem ciki egyáltalán, persze nem mindegy, hogy milyenek az emberek a környezetünkben, a munkahelyen, hogy elfogadóak vagy kritizálóak.


Nyugodtan hagyd szerintem festés nélkül, pláne ahogy írtad, hogy csak néhány van még.


Van 1 könyvem, házi praktikás, ha gondolod szkennelek neked hajápolási tippeket belőle. Úgy emlékszem volt benne olyan is, hogy az eredeti hajszínedet vissza lehet állítani. Meg is keresem. :)

2011. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez olyasmi, hogyha neked tetszik, hogy ősz, akor oké, de sokkal idősebbnek fognak nézni emiatt.

Ha nem tetszik, hogy ősz, akkor viszont nem értem miért félsz a hajfestéstől, én csak 26 vagyok, de 10 éve festem a hajam, mondjuk én inkább a kaland kedvéért, de tobábbra is szép egészséges hajam van és eddig bármilyen őrült színre festettem, akkoris vissza lehetett simán festeni az eredetire.

Szóval ezekután ha az eredetivel megegyező színre befested, és havonta csak a tövét utánfested az nem tudom miért lenne ördögi kör, mit veszíthetsz vele? Mert a hajad teljes hosszát csak 1-szer kell befesteni (nem is szabad mindig az egészet, mert csak felhalmozódik a festék, és a vége besötétedik).

Nem igénytelenség egyik sem, de ne azért legyél ősz, mert félsz a hajfestéstől, az butaság. Csak akkor legyél ősz, ha az tetszik..

2011. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!