Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tartjátok undorítónak...

Miért tartjátok undorítónak és igénytelennek a rocker és metalos lányokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 20:26
 1/7 anonim válasza:
65%
Ki tartja őket ilyennek? Sokkal jobb fejek, mint a discós-technós libák. És az öltözködésük, megjelenésük ellenére tiszták, ápoltak. Legalábbis akiket én ismerek.
2011. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs velünk semmi gond,én nagyon ritkán találkoztam igénytelen metalos lányokkal..:) De mostanába egyre több helyen hallom hogy ez undorító és igénytelen..Csak nem értem hogy miért.
2011. aug. 23. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát én személy szerint csak akkor tartok undorítónak egy lányt, ha pl. zsíros a haja, vagy nagyon vastag a szemöldöke, szőrös a teste.. bár ez nem a rockerekre vonatkozik hanem bármilyen lányra. Na jól megválaszoltam:D
2011. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


az okok:

- többnyire uniszex ruházat, ami megnevezéséből is adódóan nem túl nőies (télen-nyáron csupa fekete zenekaros pólók, pulcsik, bő gatyák, szegecsek)

- általában fekete haj, nem törődve azzal, hogy nem áll nekik jól

- igénytelen smink

- undorító testi megnyilatkozások (kinyújtott nyelv, kézjelek mutogatása stb)

- értelmetlen és igénytelen tetoválások illetve piercingek különböző bőrfelületeken

- valamilyen rejtélyes oknál fogva zsíros a hajuk, lepattagzott a lakk a körmükről


most így hirtelen ennyi.

2011. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van benne igazság,de nagyon kevés lányra.:) Nem mindig bő zenekaros a póló meg bő a gatya..És többnyire igenis törődnek a hajukkal,körmükkel..
2011. aug. 23. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Én még nem láttam igénytelen rocker/metálos lányokat, pedig megfordulok koncerteken...Ha már itt tartunk, az általam valaha látott egyik legszebb lány pont metálos.Persze biztos van egy-két elrettentő ellenpélda.
2011. aug. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért, mert láttak egy-két igénytelen egyedet.

Én még olyan rocker lányt nem láttam még, akinek zsíros lett volna a haja és lepattogzott körömlakkja lett volna. Lemaradtam valamiről ? Szerintetek ezek az elvárások ? Idegesítő ezt látni.

Rólam senki meg nem mondaná, hogy metált hallgatok, a külsőmre meg túlzottan is igényes vagyok. Bakker, már nem is lehetek "rokker" ?


Nézzetek szét, aztán ítéljetek.

2011. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!