Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ujra fekete vagy barna?...

Ujra fekete vagy barna? :OFeketere festettem a hajam, azota nemtudok tole megszabadulni, tetettem melír csíkokat. A teteje ami azota kinott, es a szoke csikokat mar barnára festettem. Idegesit az igenytelennek kinezo hajam. Mi tévo legyek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez kicsit brutálisnak fog hatni, de nekem bejött. Majd egy évig fekete volt a hajam. Vettem ilyen Palette, vagy a jóég tudja milyen márkájú igazi p*csaszőke hajfestéket, felkentem, és rajtahagytam vagy három órán át. Foltos lett, nem volt szép, de fekete sem volt. Másnap mentem fodrászhoz, kaptam tőle szép világosbarnát, és meg lett oldva =)
2009. dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eleg biztatoan hangzik:Dkoszi szepen.

Azert kikerem fodraszom velemenyet is,mivel mar igyis eleg roncsolt a hajam.

2009. dec. 17. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Úristen.A fodrászod azt fogja mondani hogy meg ne merd csinálni-Az elsőnek meg üzenem hogy ugye tudja hogy nagyon csúnyán is elsülhetett volna az akciója,ugy is hogy parókát kell hordania hónapokig,vagy rövidre vágott hajat?Szerencséd volt,jó a hajad. Ne fesd vissza feketére,ha már eddig szenvedtél vele,mostmár csak egyre jobban fog kinézni.Ami fontos,SEMMI házi praktika,menj fodrászhoz,ezt csak szép fokozatosan lehet világositani,főleg ha már igy is tönkre a hajad.Hidd el,tudom mit beszélek.Pár évig minden nyáron fekete voltam.
2009. dec. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!