Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vasalt vagy természetes haj?

Vasalt vagy természetes haj?

Figyelt kérdés
A természetesben azt értem, amilyen a te hajad formázás nélkül. Pl: Félig egyenes félig hullámos, hullámos, göndör.. stb.
2011. máj. 4. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nekem jobban néz ki vasalva, mert dús, szóval nem olyan szögegyenes, kb mint selena gomeznek mikor hosszú volt

ennek ellenére ink csak beszárítom egyenesre mert nagyon törik, de úgy meg nem ugyanolyan :S

2011. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16L
2011. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem a hajam olyan nem is hullámos, nem is göndör, de nem is egyenes.szóval, én jobban szeretem ha kivasalom, sajnos ez töri a hajat, de így sokkaljobban néz ki.
2011. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a pont :)
2011. máj. 4. 21:02
 5/16 anonim ***** válasza:

Azért h nézzen ki vhogy a hajam áldozatot kell hozni, mivel nekem félig hullámos ezért kell vasalni amíg bizonyos hosszt el nem éri

Meg sok minden múlik a a forma kialakításán

18/F

2011. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem is félig hullámos, így ha nem vasalom teljesen ápolatlannak néz ki összefogva is.( lófarok rész)

Úgy vasalom, hogy közben ívet is adok a tincseknek.Nem lesz szögegyenes, és nem is kell rányomni annyira.A hajam nagyon sokan irigylik addig, ameddig nem látták formázás nélkül :D

2011. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az enyém félig hullámos félig göndör, szeretem így, sosem vasalnám ki.
2011. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyenes hajam van, néha alkalmakkor behullámosítom. 17/L
2011. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Neked milyen? :)
2011. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

enyém rohadt göndör. valamikor így hordom, valamikor kivasalva, mikor milyen napom van :)

17L

2011. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!