Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi gyanta? Hol kapható és...

Férfi gyanta? Hol kapható és hogy kell használni?

Figyelt kérdés

Szóval 18 vagyok és 3 hete van egy új barátnőm:D Mondta, hogy neki nagyon bejönnek a csupasz mellkasú pasik, meg beindul meg minden és akkor arra gondoltam h kipróbálnám legyantázva. (de amúgy sem nagyon szőrös a felsőtestem) Nem akarok tőle kérdezni, ezért kérdezek itt. DM-ben lehet venni ilyen gyantákat? Vagy hogy működik? Kozmetikusnál életemben nem voltam még, és nem is akarom elkezdni :D

kössz a válaszokat:D

18F


2011. máj. 5. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sima gyantacsík. Felmelgíted a kezeddel vagy hajszárítóval, széhúzod a két félt és felragasztod, aztán gyorsan letéped. Utánna a maradékot babaolajjal vagy étkezési olajjal lehet lemosni.

Nincs külön férfi gyanta, csak kozmetikai gyanta van :D

2011. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen gyantát választasz,bár én a csokisat ajánlanám.Nagyon figyelj,hogy rántod le,mert ezen a területen a szőrnövés nem megegyező irányú és ne felejtsd el hidratálni.
2011. máj. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

miért? nem ciki kozmetikushoz járni és ő ügyesen le tudja szedni!!!

az én pasim is jár (23 éves) gyantáztatni és nincs benne semmi kivetnivaló, tök szexi meg hogy így ad magára.....;P


amúgy: NE olyat vegyél ami kézben felmelegíthető amit a előttem írt mert azt nehéz leszedni, ált. nem olyan a minősége!! hiába ha weet is vagy bármi!

nem kell pont férfira valót venned, a női is ugyanolyan,


patronos gyantát vegyél (készletben kb 800 forint, gyanta és lehúzópapír, és gyantatörlőpapír van benne ha rajtad maradna kis gyantamaradék)

az a jó, a többi pénz kidobás

vagy külön a gyanta patron és hozzá a gyanta lehúzócsíkot, úgy olcsóbb de ELŐSZÖR célszerű a készletet, ha esetleg nem boldogulsz n maradjon a sok papír a nyakadon

majd menj haza tedd be a mikróba és melegítsd addig míg mézszerűvé lesz (azt a patron megmozdításával érzékelheted) majd jöhet gyantázás

van benne használati utasítás de így kell: szőr növéssel megegyezően felkened, ellentétesen letéped, ne ijedj meg ,meg lehet szokni az érzést, fontos hogy mindig tartsd feszesen a bőröd az ellentétes kezeddel, ne tépje meg mert az fáj és piros lesz


sok sikert hozzá és menni fog;)

jó hódítást;P


(de először ha bizonytalan vagy a legérdemesebb kozmetikussal elvégeztetni, ő kézségesen válaszol is segít stb.

sok szerencsét, pusza


és várjuk a fjleményeket!!!! :P

2011. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!