Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csinálhatnám vissza?...

Hogyan csinálhatnám vissza? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tegnap vettünk csoki-barna tartós hajszínezőt. A gond csak az, h a végeredmény nem az lett, amire számítottam. Sőt... Fekete lett a hajam. Szőkés-barnás hajszínből szerettem volna barnára vissza csinálni, mivel az az eredeti hajszínem. De nem jött össze. :(

Ha szívatom, roncsolódik... Mit tegyek?

Elvileg kopnia kell, mert nem tartós hajfesték, csak színező... :S de ami feketére befogta, az nehezebben jön ki, nehezebben kopik.

Olyan csalódott vagyok... Inkább hagytam volna úgy a hajam, ahogy volt <:'(


2011. máj. 8. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Jhaa..általában sötétebb lesz.

biztos jól áll ez a szín is. Várj pár hetet...hha nagyon utálod,a kkor pár napot, és kezd el természetes szinű hajfestékkel festeni, abbol is azzal ami legjobban hasonlit te hajadra. Valamelyik gyártónak van ilyenje, én is azzal festettem be pár éve..majd hagytam lenőni...De már nem emlékszem..pirosas volt a doboz. Schwarzkop brilance talán, de ma már van ilyen a lorealnak is asszem, casting creme gloss??..

2011. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!