Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy végre sikerülj...

Mit tegyek hogy végre sikerüljön? Miért történt ez velem és hogyan csinálhatnám vissza? LENT!

Figyelt kérdés

Sziasztok.Először is hosszú lesz.. de kérlek olvassátok el és aki tud segítsen. minden jó tanács jól jönne.


Szóval kb októberben úgy döntöttem,hogy lefogyok egy 4-5 kg-t ezt sajnos koplalással/ minimális evéssel oldottam meg!

körülbelül ennyi felesleg is volt rajtam 55kg voltam alapból, 50 kg voltam hihetetlen jól éreztem magam!(elég alacsony vagyok ezért volt hozzám jó a súly.)

aztán szépen lassan ilyen zabálásrohamok törtek rám, és majdhogynem kisebb diétás napokat kivéve,azóta folyamatosan eszek,zabálok..


ma 57 kg vagyok és mindjárt NYÁR!

nagyon el vagyok keseredve, tudom hogy butaság volt de nem tudom mit tegyek! és a hasam elég nagy és kitágult..


minden álmom hogy lapos hasam legyen és szép formás legyek, de ahogy itt ülök és írok magamban azt gondolom hogy soha nem lehetek ilyen. nem tudom mit tehetnék és már annyira el vagyok keseredve, hogy nincs is kedvem diétába fogni pedig tudom, hogy azt kéne.

itt a jó idő és én szomorú vagyok..


tudom hogy nem a világ vége.. de nagyon zavar.

és a családom is persze nem komolyan,de viccelődik, hogy mi ez a kis uszógumi. a barátomat szeretem, de már le sem akarok vetkőzni előtte, mert félek hogy elhagy miatta, pedig tudom hogy imád.

amikor járni kezdtünk tavaly, nagyon szép alakom volt és nagyon büszke volt rám. és most meg majdnem minden nap azon veszekszünk, hogy nem szexelünk. és hogy nem szeretem.. pedig imádom, de zavara testem és nem szeretem így magam...


kérlek adjatok tanácsokat vagy bármi hasznosat esetleg valakivel szívesen diétáznék , de ezt így nem bírom.


köszönöm ha elolvastad és még jobban hogy segítesz!!


18 L 160cm jelenleg 57 kg :( :)


2011. márc. 23. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

* most meg majdnem minden nap azon veszekszünk, hogy nem szexelünk. és hogy nem szeretem.. pedig imádom, de zavara testem és nem szeretem így magam...


Ha azért utasítod el a szexet, mert elégedetlen vagy a testeddel, akkor sürgősen keress egy pszichológust, ha nem akarod, hogy szétmenjetek! És ezt nagyon komolyan mondom. Az, hogy hány kg vagy, az pillanatnyilag másodlagos.


Utána kezd normális életmódba, lassan iktasd ki a fehér lisztet és a cukrot (meg amikben ez van) az életedből és sportolj. Nem kell koplalnod, de a lelkedet helyere kell tenni.

2011. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem, amikor 160 centi voltam és 57 kiló, nem győztem magamról levakarni a pasikat! Aztán nagyon megbetegedtem télen és akaratomon kívül 10 kilót fogytam... szívesen cserélnék veled a párnácskáidért,hidd el! egyébként ha a barátod vagy a családod nem fogad el így,akkor kapják be! a nyár meg még legalább 4 hónap,addig normális étrenddel,akaraterővel meg sok sporttal simán tudsz "fogyni",bár az életem odaadnám,ha most 47 kiló helyett 57 lehetnék...ne vedd ezt véresen komolyan,ne parázz meg borult ki ilyen baromságokon,mert ez nem a világ vége! gondolj arra,hány nő cserélne veled azért,mert egészséges vagy és normális az alakod...
2011. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne akarj rögtön szigor diétába kezdeni, próbáld meg fokozatosan elhagyni az édességeket, péksütiket. Tehát ha eddig napi 3 kakaóscsigát ettél, akkor holnap csak egyet, aztán pár nap múlva elhagyod. Magamon tapasztalva ahhoz, hogy ne térjek vissza ezekhez a hízlaló finomságokhoz, ki kell váltani kalóriaszegényebb és egészségesebb nasikkal. Én pl élek-halok a meleg zabkásáért tejből, édesítővel, fahéjjal és hozzá narancsot eszek. Ebből MAX napi egy bögre, általában reggel eszem meg. Vagy pl gyümölcssaláta, (persze a banán kivételével csak friss gyümölcsökből) egy bögre édesítős kakaó, túró, joghurt, a lényeg az, hogy Te készítsd el, így tudod hogy mi van benne. Ha teheted, minden otthon lévő nasit dobj ki vagy add oda másnak,így nem esel kísértésbe. Ha nagyon éhes vagy, egyél egy almát vagy igyál egy nagy bögre gyümölcsteát édesítővel.

Ezek csak tippek, de akaraterő is kell hozzá, és az, hogy bízz abban, hogy sikerülni fog az a pár kiló. Ne pánikolva kezdj neki, hanem pozitívan, hogy "jaj milyen jó csaj leszek". :D Remélem tudtam segíteni.

2011. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

beszéld ezt meg a barátoddal, meg fogja érteni, és biztosítani fog róla, hogy így is nagyon kíván téged :)

én egy betegségből kifolyólag híztam majdnem 15 kg-t 2 hónap alatt, akkor még friss volt a kapcsolatom. nagyon magam alá kerültem, és én is hasonlókat gondoltam. nekem az segített, hogy őszintén megbeszéltem a barátommal, hogy mi aggaszt, ő pedig nevetett egyet és azt mondta, milyen buták a lányok :D tök arányos a testem, onnantól meg nem számít, hogy vékony, vagy hogy van-e rajta mit fogni, ő ígyis-úgyis nagyon szeret és szexinek tart. biztos vagyok benne h a te barátod is ezt fogja mondani :)

egyébként meg fogadd meg a fentiek tanácsait az étkezésre nézve, és 2 hónap alatt simán lemegy az a 7 kg

2011. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!!!(:


megfogadom és én is remélem sikerül!!! ma egész jó napom van, diéta szemszögéből is.!:)

2011. márc. 24. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!