Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajlakktól nem lesz...

Melyik hajlakktól nem lesz "fehér" a hajam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Fekete a hajam és már pár hajlakkot próbáltam, de mindegyiktől fehér szemcsés lett a hajam (nem korpa, hanem a hajlakk látszik meg így)és ez nagyon csúnya:S Hajlakk nélkül meg sajna nem áll meg a hajam:( Aki tud olyan lakkot, ami nem hagy ilyen nyomot a hajon, az légyszi írja meg, hogy milyen fajta! Köszi!
2011. máj. 8. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

bármelyik syoss.

amúgy meg nem kell az egész flakont ráfújni

2011. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nyilván nem szoktam az egészet ráfújni...egyáltalán nem a mennyiségtől függ, hogy fehér lesz-e. Amúgy nekem a syoss nem vált be, de azért köszi.
2011. máj. 8. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem a kevés hajlakk senki haján nem látszik meg, na mindegy.

amit én próbáltam még az a balea szélálló hajlakk, sárga flakon, kék kupak, a dm-ben kapni 700 ft. az is jó

2011. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor van így, ha valaki nem tudja használni.

Rá van írva egy bizonyos távolság, legalább 25-30 centi.

Ha túl közelről fújod, akkor maradnak cseppekben a hajszálon. Próbáld karnyújtásnyiról. Az amúgy is természetellenes és béna, mikor valaki betonkeményre lakkozza a haját. :S

Más tippem nincs, nálam a legbóvlibb, 300 forintos hajlakkal se volt semmi probléma, a márkásabbakkal se... Asszem nekem most narancssárga Wella van, nem olyan rossz (bár lehet már 6szor átcsomagolták, vagy valami, nem most vettem xD)

2011. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Először is mivel a hajlakkot nem mossa ki a sampon 100%-osan, ezért nem árt néha sütőporral keverni a sampont, ezt kb 3 hetente kéne megismételni, hogy a hajhoz tapadt lakkmaradvány teljesen kijöjjön a hajból. A boltokban kapható hajlakkok közül szerintem a fekete taft a legtartósabb. És a legfontosabb hogy ne tartsd közel a flakont a hajadhoz, illetve ne közvetlenül a hajadra fújd hanem körkörösen felette, így a hajlakk cseppjei ráhullanak és nem lesznek fehér maradványok a hajadon.
2011. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!