Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy izzadok, írnátok HATÁSOS...

Nagy izzadok, írnátok HATÁSOS dezodort ami sokáig kitart?

Figyelt kérdés

Izzadós vagyok és már kipróbáltam mindenféle dezodort(dove,nive,fa,garnier..stb), de max 3-4óráig tart. Utána fürdés,újradezodorozás és átöltözés. Így birok ki egy munkanapot és ezzel megy el az ebéd szünetem.


Tudnátok ajánlani olyan dezodort ami Nektek bevált hasonló esetben? Akár patikai készítményt is. (Olyat ami nem fogja be a fehér munkaruhámat,de nem ez a legfontosabb))

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. máj. 9. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vichy. Gyógyszertárból.
2011. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én nem vagyok olyan nagyon izzadós, de barátnőm az és neki a rexona vált be... hát nem tudom, egyébként én is inkább azt javasolnám, hogy gyógyszerárba nézz valamit
2011. máj. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagyon izzadós vagy, akkor vizsgáltasd ki magad, mert nem normális dolog (leszámítva, hogy ha kövér vagy, de az orvos akkor se árthat, lehet, hogy mindkettő hormonális okból fakad pl.)

Én azt figyeltem meg, hogy a spray-k szinte semmit nem érnek, a golyós dezodorok után fél napig száríthatod a hónaljad, úgyhogy maradok a stifteknél. Lady speed stick, secret nálam bevált, most egy rexonát vettem, még kiderül.

Patikában megmondják jobban, mint mi itt, esetleg Solutio Antisudorica, de ha jól tudom, az vényköteles.

2011. máj. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szia. A Solucia Antisodurica nekem bevált és nem vényköteles. 4-500 ft körül van. Szerintem érdemes kipróbálnod.
2011. máj. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is a solutio antisudoricát tudom ajánlani, szerintem nagyon hatásos.
2011. máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a Solutio Antisudoricát javaslom. Nem vényköteles, nálunk a gyógyszertárban 350-400ft körül van, és tényleg hatásos. Viszont hátránya, hogy eléggé kiszárítja a bőrt, szóval ésszel kell használni. :)
2011. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mégegy pont a solutiora! most is azt használom, nagyon izzadós voltam, de mióta azt használom SEMMI.
2011. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

gyógyszertárban kérdezd meg, ott tudnak neked segíteni.

vagy pedig drogériákban a garnier 48órás dezodorjai, ha azokat még nem próbáltad volna.

2011. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jah és a hónaljkutyát szedd le mindenképpen, és válts öblítőt, meg mosóport, hátha a ruhád miatt vannak gondok, komolyan!
2011. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Antisudorica!
2011. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!