Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy izzadok, írnátok HATÁSOS...

Nagy izzadok, írnátok HATÁSOS dezodort ami sokáig kitart?

Figyelt kérdés

Izzadós vagyok és már kipróbáltam mindenféle dezodort(dove,nive,fa,garnier..stb), de max 3-4óráig tart. Utána fürdés,újradezodorozás és átöltözés. Így birok ki egy munkanapot és ezzel megy el az ebéd szünetem.


Tudnátok ajánlani olyan dezodort ami Nektek bevált hasonló esetben? Akár patikai készítményt is. (Olyat ami nem fogja be a fehér munkaruhámat,de nem ez a legfontosabb))

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. máj. 9. 08:39
1 2
 11/12 anonim válasza:
szerintem is a solutio a legjobb, viszont vigyázz, mert én borotválkozás után közvetlen kentem be magam először és majd be sz...am, úgy égett.
2011. máj. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok segítséget! :-)

Tegnap el is mentem a patikába és beújítottam :-)

Egyébként nem vagyok elhízva(172cm és 54kg) és a hónaljkutyát is mindig leepilálom :-D

Éjjelre kentem be remélem tényleg segít! :-)

Köszönöm még egyszer a segítségeteket! :-)

2011. máj. 10. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!