Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Karikás szemek ellen valami?

Karikás szemek ellen valami?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan feltették már a kérdést. 16 éves vagyok és amióta az eszemet tudom lilás karikás vannak a szemem alatt, elég randa :S Mások azt mondják, hogy nem észrevehető és sokan dicsérik a "szépségem", de engem zavar. Mit lehetne tenni ellene?
2011. máj. 10. 05:38
 1/3 misssalexa_ ***** válasza:
100%

Sok víz, sok alvás, sok sport. Kevesebb koffeines innivaló (kóla, kávé, fekete tea), kevesebb idő a számítógép előtt, kevesebb TV-zés.

Egy szemkörnyékápolót sem rossz ötlet beszerezni, de NEM ránctalanítót!!! Pláne, hogy te még fiatal vagy, bőven elég egy nagyon lightos krém. Én az Avonosat használom( [link] még az illata is nagyon finom. :]

2011. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 misssalexa_ ***** válasza:
Na tehát, ez a jó link: [link] :$ :]
2011. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) A krémet majd kipróbálom, hátha bejön :) Koffein tartalmú italokat pedig nem szoktam inni, mert akkor olyan vagyok mint aki speedezett vagy katizott :D Sportolni meg sportolok kb. 8 éve akrobatikus rock'n'roll-ra járok, és hát az elég mozgalmas és fárasztó szóval ahogy hazaérek tanulok, fürdök és 8kor már alszom reggel 6-ig. Folyadék bevitel is rendben van, szóval nem igazán értem, hogy miért vannak ott.. :S és mégegyszer köszönöm mindkettő választ! :)
2011. máj. 10. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!