Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi mindenre lehet használni a...

Mi mindenre lehet használni a Neogranormon krémet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Bőr sérülésekre, hámosításra, de kb. ebben az árkategóriában mérföldekkel jobb a Sudocrem.
2011. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"A Neogranormon kenőcs hámosító, a bőr felmaródása, valamint kisebb hámhiányok kezelésére szolgáló kenőcs. Összetevőinek komplex hatása révén védi a hámsejteket, így az egészséges hámréteget is. Bőrregenerációt elősegítő hatása következtében fokozza a bőr ellenállását a fertőzésekkel szemben, elősegíti a hámsérülések gyógyulását. Alkalmas a felületes bőrsérülések, felmaródások (kidörzsölt orr, horzsolás), enyhe égési sebek hámosítására, valamint a pelenka okozta bőrgyulladás és szoptatás alatti berepedezett emlőbimbó kezelésére."

forrás: HáziPatika

és igen, százszor jobb a Sudocrem.

2011. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Sudocream-ről még nem hallottam. Ez is ugyanúgy patikában kapható? A Neogranormont nekem a kozmetikus ajánlotta, miután jól "megkínzott" :)
2011. máj. 10. 17:24
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen, ugyanúgy patikában, csak vigyázz azért vele, mert erősen hámosít.
2011. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen árban kapható?
2011. máj. 10. 20:16
 6/7 anonim válasza:

neogranormon én a babámnak használom popsikrémként nagyon jó.

hámosít-gyógyít

a sudokrém viszont szárít is, mert cink van benne, de ettől függetlenül jó.

Pl nekünk úgy szokta ajánlani a babánál a gyerekorvos a krémek használatát, hogy ha pl beteg volt a babám és nagyon kicsattant a feneke- sebes és piros volt neki- hogy a sudokrémmel csak végbél környékén kenegessem, a többi piros helyen meg a neogranormonnal...

bocsi, hogy ezzel példálozok, de nálunk most ez aktuális.


Szóval ugyanolyan jó, a sudocream- de jobban szárít.

a neogranormon 25 és 100grammos változataban kapható.

a 25grammos kb 7-800ft, a 100grammos pedig 2200ft körül van.

a sudokrémből is van 25grammos kb 6-800ft, a 125grammos pedig 2000ft.

Most vásároltam be a babámnak ezért tudom. :-)

DM-ben is kaphatók, illetve gyógyszertárban.

:-)

2011. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mubby23 válasza:
neogramormon puna kisebesedésre és pénisz vörösségre is jó?
2013. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!