Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell használni ezeket...

Hogyan kell használni ezeket a termékeket?

Figyelt kérdés
Pár napja rendeltem Avon Advance Techniques „long & beautiful” (lila színű) sampont, balzsamot, töredezés elleni spray-t. Egyiken sincsen használati utasítás, és nem tudom hogy a balzsamot hány percig kell rajta hagyni a hajamon mielőtt lemosnám? És a sprayt vizes hajra kell ráfújni vagy száraz hajra? A spray-t le kell mosni vagy rajta hagyjam? Lehet hülye kérdés gáz hogy nem tudom de azért tehettek volna rá valami használati utasítást:S
2011. okt. 23. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A samponnal moss hajat a szokásos módon,utána vizes hajba masszírozd bele a balzsamot majd 5 perc múlva mosd le.A spray-t nedves és száraz hajon is használhatod,nem kell lemosni.
2011. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. okt. 27. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!