Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hétvégén szőkére festettem a...

Hétvégén szőkére festettem a barna hajam, és nagyon nem áll jól, mikor festhetem újra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Festéstől számított 2 hét múlva minimum.
2011. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3 hét múlva


egy fodrász

2011. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem, ha rakatnál bele sötétebb melírokat, akkor nem lennél annyira szőke, és míg nem ajánlott festetni, addig lehet ezzel nem roncsolnád úgy...nekem ez az ötletem lenne, vagy színezőőőővel esetleg...nem tudom, nem akarok butaságot írni:)
2011. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
két hét múlva menj rá színezővel!
2011. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Most biztos sokan lehurrognak majd, de ha tényleg nagyon gáz, szerintem nyugodtan befestheted, színezheted akár most is. Bár tény, hogy roncsolja a hajat, de én amikor vörösből csináltam magamnak szőkét, volt, hogy felkentem a festéket majd hatóidő után hajmosás, szárítás, majd még egyszer befestettem. Nem használt ugyan a hajamnak, de nem lett tőle nagyon gáz, bár rendszeresen vágattam a végét, ami jobban roncsolódott.
2011. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-4hét...
2011. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!