Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyszerre van striám, narancsb...

Egyszerre van striám, narancsbőröm és enyhe visszerem. Szerintem ez nem véletlen, lehet hogy van valami gond belül?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, kb 160 centi magas és 45 kiló.Igyekszem heti 1-2szer mozogni, többet sajnos az időm nem enged, viszont az étrendemre odafigyelek, nem eszek össze mindenfélét.Ezek alapján a fenti kérdésemre érdekelnének a válaszok.Kb 15 éves koromban már tele volt striával a combom, 17 éves korom óta én is küzdök a narancsbőrrel és kb 1-2 éve a bokámon vannak ilyen nagyon vékony kis hajszálerek, olyan mintha véraláfutás lenne, ez azt hiszem a visszér?Mindezek persze csak a lábamon érintenek, a hasamon, karomon,mindenhol normális a bőr, a lábamon egyedül viszont borzalmas.(Persze az arcbőröm is rémes de nem hinném hogy azzal összefügg.) Lehet valami belső szervi gond vagy csak egyszerűen ilyen szerencsétlen vagyok?Úgy tudom nem sűrűn fordul elő akár a 3 egyszerre...:s előre is köszi!
2011. máj. 10. 20:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Persze, de minden fogamzásgátló tablettára igaz ez... csak tudod erre azt mondták, hogy kiszépíti a bőrt...és nekem nem változott.De amúgy is szedném, szóval nem csak emiatt!:P Én úgy döntöttem minden tapasztalattal együtt, vividástól mindenestül leülök beszélgetni valami nagyon jó bőrgyógyásszal.Persze nem tudom mikor jutok el egyhez, ha gondolod menj el te is, de ne add fel ha elsőre vagy akár másodikra a bunkóbb fajtából fogsz ki valakit!:)
2011. máj. 12. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!