Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő, mire szép szőke...

Mennyi idő, mire szép szőke lennék a most középbarna hajamból?

Figyelt kérdés

Most nincs festve, viszonylag egészséges, és kb a vállamig ér, és egyenesre van vágva. Van rá egyáltalán esély, hogy olyan szőke legyek mint amilyet elképzeltem?

Ilyet pl.: [link]


2011. máj. 12. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem sötétbarnából 7 festés után lett ilyen.

Palette A10et ajánlom. Igaz, sok festés kell, de hidd el, megéri, mert sárga sem lesz, és kék sem (használtam más fajtát, de attól nem szép hamvas, hanem kék lett)

Folyamatosan (festések után) menj fodrászhoz, hogy vágjon a hajadból. Én nem ezt tettem, és 15cm-et kellett levágatnom, olyan száraz lett a hajam.


Ha befesteted, az alábbiakat használd: jó minőségű sampon, hajbalzsam, hajspray (tudod, az a fujatós kacat :D ), szilikonos hajvégápoló


valamint nem ártana, ha néha csinálsz hajpakolást pl. olívaolajból vagy ricinusolajból.

2011. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ilyeneket amúgy is használok, hogy: szilikonos hajvégápoló, néha pakolás. Bár a samponom csak egyszerű Nivea, de akkor majd váltok. Amúgy nem itthon csinálnám, nem mernék neki kezdeni, max. fodrásznál. Köszi a választ!:)
2011. máj. 12. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is Niveát használok, én ezt értettem jó minőségű sampon alatt :)


Ezzel a festékkel te is be tudod festeni a hajad, vagy ha megkéred tesód/barátnőt/anyukád.

A fodrász szerintem leszívatná... az meg nagyon káros a hajnak... :/

2011. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!