Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A színezővel tényleg csak...

A színezővel tényleg csak sötétíteni lehet? És ha középbarna hajat színezek szőke színezővel akkor mi lesz az eredménye? Nem fog világosodni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajna nem fog világosodni.
2011. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy a hajadat roncsolod és lényegében feleslegesen dobtad ki rá a pénzt. Igazából még fényben se sok különbséget fogsz felfedezni.
2011. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem volt előtte festve a hajad, akkor egy árnyalatot fog világosítani rajta, mert hiszen van benne hidrogén. De ha ezt választod, akkor eggyel világosabb színezőt használj és mindenképpen hamvas árnyalatot. Persze ha belinkelnél képet, hogy milyen színű most a hajad, és milyet szeretnél (elég hasonló is, netről), akkor többet tudnánk segíteni, hogy lehet-e vagy nem...

De festett hajon semmit. Viszont remélem te legalább nem hiszed azt, hogy majd a szőe színező kimosódik a hajadból, mint itt sokan :D

2011. jún. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ilyesmi árnyalatú a hajam: [link]

és ilyesmit szeretnék: [link]

és láttam a szőke hajszinező oldalán hogy középbarnából sötétszőkét csinál. És engem csak az érdeklne hogy világosítana-e a hajamon? És akkor lehet, hogy világosbarna lesz? Mennyi ideig látszana? Nem volt még soha festve a hajam.

2011. jún. 4. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ennyire világos soha nem lesz színezőtől, ez olyan jó 4 árnyalattal világosabb.

Kb szerintem ilyesmire van esélyed, vagy ennél egy nagyon picivel világosabbra.

[link]

örökre látszani fog, vagyis le fog nőni, mert NEM MOSÓDIK KI A HAJBÓL SEMMILYEN HAJFESTÉK SOHA! Szóval ha sötétebbre fested a hajad, akkor a hajmosások száma az azt jelzi, hogy annyi idő alatt sokat halványul, és nem fog annyira látszani a lenövés. De ha egyszer világosítasz rajta, akkor soha nem fog visszasötétedni, legfeljebb idővel, meg amikor utánfested még világosabb lesz.

Ha még mindig szeretnéd, akor mindenképpen hamvas árnyalatú szőkét válassz és választhatsz nagyon világosat, vagy akár a legvilágosabbat is (úgyse lesz semmi köze a dobozon lévő színhez). Bár igazából mindegy, csak hamvas legyen, ez nagyon fontos, különben sárga lesz a hajad...

2011. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem középbarna hajam van, sötétszőke színezőt raktam rá és vöröses sárgás lett...
2011. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!