Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám kifehéríteni a...

Hogyan tudnám kifehéríteni a bőröm? Esztétikai valamint egészségügyi háttér miatt!

Figyelt kérdés
Van egy olyan problémám, h vitiligós vagyok.. és eljött az a pillanat, mikor az arcomon is megjelentek a fehér foltok... Azaz, pontosabban, a fél fejem kifehéredett egy este alatt.. Arra az elhatározásra jutottam, h szeretném kivilágosítani a bőröm, legalább az arcomon! Normál színű a bőröm, inkább kicsit világosabb is a kelleténél, 18 alatt vagyok! Krém létezik erre? Sebész? vagy mi? Jackonak ez hogy ment? Valaki valami olvasnivalót erről nem tudna adni?
2011. máj. 13. 21:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni.. fiú vagyok.. és tényleg komoly probléma.. nem csak egy apró szépséghiba.. nem hiába írok :S..
2011. máj. 13. 21:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Jackonak is betegség miatt történt elvileg.. Nem ismerem a betegséged, de az övé is hasonló volt, legalábbis én úgy tudom.
2011. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
pontosan ugyanez volt.. vitiligó, ez a neve, magyarán pigmenthiány.. arra lennék kíváncsi, hogy neki h sikerült az egész arcát befehéríteni? mivel ő orvosi úton érte ezt el.. nem a betegség csinálta neki, ugyanis csak foltos volt az arca kezdetben..
2011. máj. 13. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy az egészet betegség okozta,de akkor nem tudtam segíteni, ne haragudj.
2011. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg egy bőrgyógyászodat vagy olyan fórumokon vagy oldalakon,ahol lehet kérdezni plasztikai sebésztől kérdezd meg,hogy mi a megoldás rá.
2011. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Esetleg tudsz ilyen fórumot mondani? ha van egyáltalán :D?
2011. máj. 13. 22:28
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

bocsi ha nem jók,de nem vagyok jártas ilyenben,de szeretnék segíteni.:Damúgy simán írd be a keresőbe,hogy plasztikai sebész fórum.vagy bőrgyógyász.

de lehet olyat is,hogy e-mail címmel felveszed a kapcsolatot velük és megkérdezed a problémádról.de ezt most így hirtelen nem tudom,hogy kéne keresni.:D

2011. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mekkora jó :O.. nagyon nagyon szépen köszönöm.. nem tudtam h ilyen is létezik :) Nagyon szépen köszönöm ismételten :)
2011. máj. 13. 22:37
 9/9 anonim ***** válasza:
örülök,hogy tudtam segíteni.:)
2011. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!