Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyenek a Libresse egészségüg...

Milyenek a Libresse egészségügyi betétek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is nem egészségügyi betét, hanem tisztasági.Egyébként próbáltam már, nekem elég jó, de maradok a Carefree-nél, nekem az vált be. :)

16/L

2011. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

itt tudsz rendelni termékmintát. szerintem megéri. olyan 4 hét és küldik

[link]

2011. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Először is van egészségügyi betét a Libresse-nek és tisztasági is. A kérdező az egészségügyire volt kíváncsi.

Én nagyon sokáig használtam ezt a márkát. Semmi gondom nem volt vele, kényelmes volt, de mióta van az Always-nek a sensitive változata, azóta azt veszem. Talán az egy fokkal jobb. De egyébként nekem teljesen mindegy, mert főleg tampont használok. Szerintem is kérj termékmintát, de éppen meg is vehetsz egy csomaggal. Mikor nekem elsőnek megjött, anyu mindig különböző márkát vett és a végére megtaláltam a nekem valót. :D

2011. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én Libress egészségügyi betétet használok a vizelettartási problémámra és nekem nagyon bejött!

15/fiu

2011. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!