Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek a foltok hogy tűnnek el?...

Ezek a foltok hogy tűnnek el? (kép lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A lábaimon foltok vannak ( 2-3 éve táborban voltam, és megcsipkedtek a szúnyogok, és kikapartam a szúnyogcsípéseket, a sebeket pedig leszedtem a lábamról :S ). A foltok ott maradtak a lábamon, és nagyon szégyenlem őket, olyan mintha más miatt lennének ott :S


[link]

[link]

[link]


Tehát az a kérdésem,hogy ezeket valamilyen krémmel,vagy valahogy el lehet tűntetni? előre is köszi a válaszokat! 16/L :)


2011. máj. 14. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezek sztem sehogy.megsértetted a börrétege,sztem ez olyan mint amikor a bárányhimlőt kaparja vki.ha lebarnulsz akkor is látni?

de ez legyen a legkevesebb dolog az életben.

2011. máj. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez pigmentfelhalmozódás,a kozmetikus tud rá adni krémet.
2011. máj. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tényleg??? húú dejóóó :):)

köszi a választ megnyugtattál :)

De ez amúgy rég kikapart szűnyogcsípés remélem arra is jó lesz a krém :)

2011. máj. 15. 14:52
 4/6 A kérdező kommentje:

(amúgy természetes fényen nagyon látszik) :(:(

valami krém v egyéb? ismétlem még1× h kikapart szúnyogcsípések megmaradt foltjai :)

2011. máj. 18. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:

A második kép alapján, kicsit bizonytalanul ugyan, de azt mondom, hogy próbálkozhatnál rendszeres testradírozással is, durva mosakodószivaccsal.


Létezik hegekre való krém, Contractubex a neve. A képek alapján nem tudom eldönteni mennyire hegjellegűek a foltok + lehet hogy ennyi idő után már semmit se használna, de egy próbát talán megér.


Természetes világosító: citromlé, én ezt szeplőkre használtam, de azt azért hozzá kell tegyem, hogy citromozás után ha kimentem napfényre, két órán belül szeplős voltam újra :)


Amúgy én sem aggódnék ezen a helyedben, el fognak tűnni maguktól, és mindenkin vannak ilyenek, csak a sajátodat jobban látod :)

2011. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
testradír, plusz contractubex gél
2012. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!