Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon kisebb barna...

Az arcomon kisebb barna foltok jöttek ki, amik régen nem voltak, de nem tűnnek el. Olyan mint egy anyajegy csak világosabb. Lehet a naptól jöttek ki. Vkinek volt hasonló problémája? Ellehet esetleg tüntetni vhogy?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 20:36
 1/7 anonim válasza:
Nem lehet hogy szeplös lettél?
2009. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,nem úgy néz ki. Inkább mintha új anyajegyeim lennének, a szám körül van a legtöbb.
2009. júl. 22. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Az bizony májfolt. Nekem is gyakran jön ki nyáron leginkább a szám körül és a szemem alatt. Engem nagyon zavar, de a kozmetikusom szerint ha nem múlik el magától, eltüntetni nem lehet.
2009. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az szeplő, vagy májfolt...a kövirózsakrém halványítja...

Csak rákensz egy jó adagot, rajta hagyod 20 perceg aztán belemasszírozod kicsit az arcodba, és végül papírral letörlöd, fontos hogy utána még egy darabig ne moss arcot, emrt a frissen beaszívódott hatóanyagokat is kimoshatod vele....


Nagyon hatásos, ezt minden nap emgcsinálod, már egy hét után alig fognak látszani...

2009. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez biztos májfolt, ne szeplő. A kövirózsa habkrém valóban jó, halványíthatása van, de ahoz, hogy látványos legyen az eredmény idő kell!!

Nekem is kicsit májfoltos az arcom, használok kövirózsa habkrémet és mellé oxigénes fehérítő kerémet, de nagyon jó a tormás gél májfoltra. Ha ezzeket rendszeresen használod, vagy valamelyiket, akkor egy idő utánba szépen elhalványítja a májfoltot. Viszont tavasszal és a nyári hónapokban nagyon fontos a nafényvédő krém használata, mivel a májfolt, pigmentfolt/szeplők ugya a nap hatására megerősödik a szÍnűk a szaplők ilyenkor meg is szokat sokszorozódni, ezért kel a napkrém illetve a már elért halvány hatást megratsuk. Nálam tavasztól kezdve, ahogy kisüt a Nap, minden nap bekenem az arcomat nafényvédő krémmel.

Mióta észlelted, hogy kijött? az arcodon van? és ha igen akkor hol?

Azért kérdezem, mert nekem a fohamzásgátló tablettától jött ki, ez volt az egyik mellékhatása, mivel mikor elkezdtem szedni soha newm volt májfoltos az arcom, rá pár évre jelentek meg. Hamarabb abbhagyhattam volna, utólag mindig okosabb az ember, de mostmár tudom és soha nem fogok szedni.

Jah és ez fel se volt tüntetve a lehetséges mellékhatások között, szép nem mondom, de alaposan utánaolvastam és kérdeztem,és mostmár tudom. Bocs eltértem a témától.

Napallergia biztos nem, mert az piros foltokban illetve kis hólyagokban jelenik meg.

Az előző hozzűszóló nem írta le, de ezek a halványító készítmények a kövirózsa habkrém és amit még írtam ezek Ilcsi termékek, www.ilcsi.com Ezt ajánlom, nagyon jók hidd el, és ha rendszeresen használod, szépen elhalványodnak, valamint ha esetleg kiderülne ha szedel fog. tablettát , még a nemedet se tudom, szóval akkol azonnal hagyd abba.

2009. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mindenképp ki fogom próbálni a kövirózsakrémet.Szedek fogamzásgátlót 1éve,de előtte is volt már pár,csak idén nyáron bővült a számuk sajnos.Amúgy a szám körül van a legtöbb,meg néhány az arcomon.

2009. aug. 12. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem a fog.tablettától van, de annak is van egy ilyen mellékhatása sajnos...és még csak fel sincs tüntetve, szóval vigyázz vele, főleg a diane 35 esetbében igaz ez.Én azt szedtem.

Nagyon fontos, ahogy már leírtam tavasztól egészen hát szeptember végéig, ahogy még süt a Nap mindig kend az arcodat napfényvédőkrémmel. Mindenképpen próbáld ki az Ilcsi halványító termékeit.Én fél éve használom, februárban kezdtem el és nagyon szépen elhalványította, bár most hogy lassan jönnek a hidegebb hónapok, nem süt annyira se a Nap akkor a pigmentfoltok, májfoltok összesugorodnak maguktól, és ha méf rásegítünk a halványító termékekkel, még tutibb lesz a hatása :)

Én még szoktam járni a kozmatikushoz gyömölcssavas kezelésre.Nyáeon kéthetente 1x, a hidegebb hónapokban meg 6 alkalmas kúrákra. Ez egy mélyhámlasztó kezelés,lehámlasztja a felső szaruréteget, ezéltal a bőr szinte "megújul"nagyon jó a különböző arcproblémákra, patis, zsíros arc, és még a pigmenfoltokat is halvényítja valamint elsimítja a kid hegeket is az arcon, bár ehez idő kell.

Szóval ha anyagilag megengedheted magadnak, akkor mindenképpen menj el ilyen kúrára. Az 1 alkalmas a kozmetikusomnál 1400 Ft, tényleg nem olyan iszonytosan drága, és már az első alkalom is eredményes :)

Még ezt tanácsolom.

2009. aug. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!