Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőkítettétek ki a...

Hogyan szőkítettétek ki a sötét színű hajatokat?

Figyelt kérdés
Nekem festet sötétbarna hajam van de több évig voltam szőke, vizsont amikor póthajam lett befestettük sötétre.szeretnék újra világos hajat és kíváncsi vagyok hogy ti hogyan és mennyi idő alatt lettetek újra szőkék vagy világos hajúak.
2011. máj. 14. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én leszívattam. Nem túl erős a hajam, mégsem tette tönkre. Bár a barnából (állítólag) könnyebb világosítani, mindig egy árnyalattal világosabb barna kell, meg vannak ezek a világosító festékek is. (Az én hajam fekete volt...)
2011. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem piros hajam volt, leszívattam. Eléggé megviselte a hajam, egy idő után befestettem barnára, és hagytam egy kicsit megerősödni.

Majd újra szőke akartam lenni, melírozással 1-2 hónap alatt lettem szép szőke. Szerintem te is így csináld, ne egyszerre próbáld meg szőkíteni. Persze lehet úgy is, de szerintem ez kímélőbb.

2011. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!