Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne szép sima,...

Hogyan lehetne szép sima, pattanás mentes az arcom?

Figyelt kérdés
Mindig van az arcomon egy-két pattanás...és azt szeretném, ha végre 1 se lenne, csak szép sima, egészséges lenne az arcom. 16/f
2009. szept. 29. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Mosd át paradicsommal az arcod, ha van pattanásod akkor meg főleg kend be vele és hagyd hatni minimum 10-15 percig.

Esetleg mézet meg cukrot keverj össze és azzal radírozd át a bőröd.

Plusz szedj sörélesztő tablettát naponta 3×.


Ne egyél nagyon fűszeres dolgokat, pl. chips. A csoki is pattanást okoz egyébként, de gondolom tudod, szóval az se ajánlott.


Ennyi jutott eszembe. :)

2009. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ezt én is szeretném.Én elhatároztam hoyg havonta foogk kozmihoz járni,az nem jó ha 3-4 havonta megyek mert felgyülemlik a sok miteszer meg patti és utána olyan sokáig gyógyul.

Nekem azt javasolta hogy hetente egyszer egy kis élesztőt keverjek össze egy pici vízzel nem kell sok,kenhető legyen ne folyjon ,rákened az arcodra és olyan 20 perc múlva le kell mosni.Ez bőrradírként is szolgálhat.

2009. szept. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam h. sok csalánteát kell inni és rá is teheted az arcodra a filtert.

Én még nem próbáltam de sztem nem lehet olyan rossz...

Sokan mondták már!

2009. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

húú! mindegyik ötlet tetszik! A teás különösen, mivel nagy teás vagyok! Ez a kozmikus dolgot én is átgondoltam, de amiket láttam, az mind túl drága volt... Ja, és sörélesztőt hol lehet kapni? Neked ez bevált? Mert már egyszer valaki mondta, hogy halolaj-kapszulától elmúlnak a pattanások, én hülye meg vettem is... Az hagyján, hogy hülyének néztek, hogy mire kellhet az nekem, 'hisz az az öregembereknek kell a szívükre, de ráadásul semmi hatása nem volt.

Ja, és hol lehet ilyen csalán-teát venni?



Még egyszer köszi az ötletekért!

2009. szept. 30. 16:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Sörélesztős vagyok, drogériákban lehet kapni. Pl. Rossman, dm.

Igen, nekem bejött. Hat. :D


Szívesen. :D

2009. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ok, köszi :)


Ja, és minden hogy mikor, hogyan stb. veszem be? Mer ennél a halol... izénél étkezés előtt kellett, naponta 2x.

2009. okt. 2. 16:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem rá van írva, olvasd el. Enyémre napi 3×5 van írva, az túl sok, 3 bőven elég.

Én értelemszerűen reggel, dél körül meg este veszem be.

2009. okt. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A teás vok :D És bármilyen csalán te a jó rá (az a lényeg h. filteres legyyen), bármelyik boltban lehet kapni sztem!
2010. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Èlesztővel sütnek is. Szóval èlelmiszer üzletben is találsz.

Ha zsíros a bőröd használj micellás vizet sima tisztító gèl helyett tisztításnál. Nem ártana valamilyen pakolást használnod. (Agyag, ezüst, joghurtos, fàtyolmaszk)

Szilikonos sörtéjű arctisztítóval min 5 percet kombinálva. Pattanásokra nèha elég a paradicsomlé vagy a fogpaszta Ha nyitott mitesszered van(fekete pontok) matricák szuperek vagy a tojásfehérje pakolás. Ha zárt komedód van.(bőr alatti puklik) az makacsabb. BHA-val(aszpirinnel vagy almaecettel hámlaszd) egy másik napra hagyd a radírozàst,ha kímélni szeretnéd a bőrödet (só+szódabikarbóna is megfelel) következőként használj tonikot a bőrgát kiegyensúlyozása ès faggyútermelès visszaszorítása érdekèben. Majd, hogy elkerüld a száraz bőr okozta feszülést vagy utólagos fokozottabb pattanás keletkezèsèt retinolt vagy(jojoba,argán,oliva olajat) amelyik jobban tetszik ès nem irritál.

jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!