Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hidratáló krém?

Melyik a legjobb hidratáló krém?

Figyelt kérdés

Azt mondják, a bolti krémek nagy része nem jó, mert kőolaj-származékokat tartalmaznak, és nem szívódnak be rendesen a bőrbe, így valamilyen természetes összetételű krém kellene.

Itthon L'Oreal, illetve Vichy krémem van, száraz bőrre való. Mindkettővel, ha bekenem az arcom, utána hámlik az arcomról valami. Egy ideig azt hittem, a bőröm. Aztán múlt nap észre vettem, hogy a szemem alatt kezd ráncosodni kicsit (20 éves vagyok). Kipróbáltam anyám L'Oreal szemkörnyék ápolóját, erre a szemem alatt is hámlott. Akkor jöttem rá, hogy a krém hámlik le a bőrömről, nem szívódik be rendesen!

Milyen krém lenne jó, ami teljesen beszívódik, és nem hámlik le? Tényleg valami természetes összetételű krém kellene. Gondolkodtam az Ilcsi krémeken, de borzasztó drágák, csak nagy kiszerelésben vannak, eleinte nekem pedig csak kevés kellene. Tudnátok valami hasonlóan természetes krémet ajánlani?


2011. máj. 14. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Bioboltban nézz szét, olcsó dolgok vannak és nagyon jók.
2011. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az itteni bioboltokban még nem láttam kozmetikumokat. :(
2011. máj. 14. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
gyógyszertár, esetleg. vagy Clinique termékek
2011. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendelj webáruházból.
2011. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Just márkanév, Natural Cream Holt tengeri sóval szerintem jó, az ára 4 ezer körül van
2011. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!