Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusnál történt arckezel...

Kozmetikusnál történt arckezelés után szabad alapozózni?

Figyelt kérdés
Ma 11kor végeztem a kozmetikusnál, arckezelés volt, pattanáskinyomás magyarul...:D Elég ronda az arcom, piros meg heges, de váratlanul a barátom felhívott hogy találkozzunk meg menjünk be a városba tüzijátékot nézni, és nem akarom hogy így lásson:D Kenhetek fel alapozót meg korrektort? Vagy ez most nem tenne jót, meg hátráltatná a gyógyulást? Köszi előre is
2011. máj. 14. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó ötlet. de a kozmetikus nem mondta, hogy pár napig hagyd békén? pedig szokták.. egyébként bekenheted, de utána számíthatsz jó sok pattanásra. maximum antibakteriális korrektort kenj, szerintem
2011. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem:S annyit mondott hogy ne nagyon menjek napra, meg miután mondtam hogy csak gyalog tudok tőle hazamenni kent rám alapozót hogy védjen a naptól. Azt mondta hogy mossam le ha hazaérek. Talán ha kicsit bekenem most este is azzal nem lesz nagy bajom:S
2011. máj. 14. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
bár már nem aktuális, máskor ha mész kozmetikushoz, aznapra ne tervezz semmit, vagy ha váratlanul is jön egy program, érdemes nem menni.Olyankor nem kell semmit kenni az arcra, csak hagyni, hogy szépen magától elmúljon a pirosság.Alapozó frissen kezelt arcra nem a legjobb ötlet, mert akkor még sebes, a felső rétege a bőrnek kicsit lejön.Ha arra teszed az alapozót, rosszabb is lehet, mint kezelés előtt.Begyullad stb.
2011. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!