Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy tetoválásom látható...

Dest kérdése:

Van egy tetoválásom látható helyen a nyakamnál és az a gond vele hogy igazából nem nézik jó szemmel. Fekete-fehér tetkóról van szó. Hogy tudnám ezt fakítani vagy eltüntetni, elfedni valami módon?

Figyelt kérdés
A lézeres kezelés nagyon hosszú idő, a sebészeti beavatkozásról nem is beszélve. és nagyon drága 1cm-ért 10. 000 ft-ot simán elkértek. Ha van v. mi ötleted akkor írj légyszi! Köszönöm, dest
2011. máj. 15. 10:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Maradnak a smink cuccok, ha a lézeres nem megy.


Eső után köpönyeg, de én ezért oktatom ki itt a fiatalságot, hogy, ha akarnak is tetoválást, akkor olyan helyre tegyék, amit el lehet takarni könnyedén. Nekem is van, és mindet el tudom takarni ruhával, pedig nem kevés van és nem kicsik.

2011. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kicsit b*zis ötlet, ha fiú vagy, de..... takard el alapozóval, vagy hordj magasabbnyakú cuccokat.

V.milyen hivatalos szervnél dolgozol?

2011. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a többi pedig rám tartozik.): Igen,kicsit megbántam.Semmi rossz nincs oda tetoválva csak sok embernek a tetkótól elszáll az agya és nem tudja hogy milyen rosszra gondoljon.Nem megszokott dolog..
2011. máj. 16. 21:19
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha már nem szereted a tetkódat, akkor tényleg a lézeres kezelés a leginkább megoldás, de tudnod kell, hogy utána meg heges marad a bőröd.

Másik megoldás, amikor bőrszínnel újra és újra áttetoválják a mintát, ez olcsóbb, viszont fájdalmasabb és sokkal hosszabban elnyúló művelet.


Ha csak átmenetileg szeretnéd eltakarni a mintát, akkor a camouflage alapozó lehet jó megoldás:

[link]

a bőrödhöz legközelebb álló színnel elfeded a mintát, aztán a fixálópúderével rögzíted.


Egyébként meg, hogy valaki nem nézi jó szemmel a tetkódat, ne zavarjon :) Amíg más vagy, mint az átlag, mindig lesz valaki, akinek ez nem tetszik. És itt nem csak a tetkóra gondolok, lehet ez öltözködés, frizura, smink, ékszerek, bármi.


Anno eleinte az én szüleim sem örültek a tulipiros, meg rózsaszín meg kék hajamnak, a tetoválásoknak sem, de aztán elfogadták, hogy én ilyen vagyok, látták, hogy ez nem akadályoz az életben, sőőt! Ráadásul most, hogy már konszolidáltabb a fejem, kifejezetten hiányolják az élénk színeket a hajamból :)

És nem kiscsirke vagyok, lassan 40 leszek, a gyerekeimnek meg kifejezetten tetszik, hogy anya karjáról nem jönnek le a virágok :)

2012. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Észrevettétek hogy minden válasz le van többé kevésbé pontozva? :-)
2012. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!