Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit mondjak kozmetikusnál?...

Mit mondjak kozmetikusnál? Mennyibe kerül kb. vidéken?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék elmenni kozmetikushoz, most lesz az első alkalom, nem tudom hogy kérjem, mit csináljon. Szeretném ha kinyomná a pattanásokat, mitesszereket, meg egy kis masszázs se árthat, bár az nem muszáj. A fontos a mitesszerek és pattanások. Illetve a szemem alatt vannak ilyen kis fehér pöttyök, azt hiszem gríznek hívják, de nem vagyok benne biztos, azokat is el tudja távolítani? és azt hogy kérjem? Jha és ha elmennék mondjuk szerdán, csütörtökön pedig megyek "közösségbe", addigra ugye elmúlik a pirosság? vagy mivel tudnám nyugtatni a bőröm? :)

Tehát az lenne a kérdésem, hogy ezt mind h kérjem? :D

köszönöm előre is! :)


16/L


2011. máj. 16. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont így ahogy nekünk is elmagyaráztad ;)
2011. máj. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

erre fele(faluban) arctisztítás 3800.

másnapra nem nagyon múlik el. inkább harmadnap.

2011. máj. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy arctisztítást szeretnél.Nálam ez olyan 2500-3000 ft.Utánna kérj tőle krémet,kis tégelyben szokták adni,előbb megnyugszik a bőr.
2011. máj. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk 5500 volt egy komplett arctisztítás. hát inkább harmadnapra múlik el. meg elmondod neki azt amit ide leírtál :)
2011. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm, hogy segítettetek, akkor már csütörtök előtt nem megyek el :)

köszííí :)

2011. máj. 16. 16:03
 6/7 A kérdező kommentje:
és azok a fehér pöttyök mik lehetnek? majdnem mintha pici pattanások lennének :O azt el tudja távolítani?
2011. máj. 16. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:
igen eltudja azokat. bár több kezelés kell hozzá de menni fog ;) én mondjuk nem mertem bevállalni hogy nekem megcsinálja mert elég fájdalmas és féltem h sebes lesz-e utána az arcom, így csak párat(ami "vészes" volt) csinált meg.
2011. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!