Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágassak frufrut vagy ne?...

Vágassak frufrut vagy ne? (Képpel)

Figyelt kérdés

Kép:

[link]



Kb. a válamig ér a hajam ha azt mondjátok ne végassak akor linkeljetek hogy milyen legyen,milyen illik fejformámhoz!

Köszi előre!


2011. máj. 16. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vágass, sztem magas a homlokod.
2011. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szép kerek, babaarcod van. Szerintem frufru nem nagyon lenne jó és inkább hosszabb haj tetszene. De ez az én ízlésem.


23/F

2011. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem vágatnék! Amúgy meg miért kéne vágatni, ha magas a homloka? Igenis tök szép így! Ne vágass, a frufrutól amúgy is csak jobban zsírosodik a homlokod!
2011. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Minden egyes kinézetes kérdésnél azt írják a válaszok 99 százalékában hogy FRUFRU!!!!! Miért? Mert ez a divat, a tinik nagy részének van ezért egymásnak is ezt mondják. Szerintem tucatdivat lett, én nem vágatnék a helyedben és szerintem nincs is magas homlokod.

(ja, és a frufru nem is áll jól mindenkinek hiába szaladnak vágatni mert divat)

2011. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
neee!! inkább legyen szép hosszú :)
2011. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed, egyszer kipróbálhatod, lenövszteni se tart olyan sokáig, ha mégse jönne be.

Sokat változtat az arcon, anélkül, hogy befestenéd vagy radikálisan változtatnál a hajad fazonján, szóval ilyen esetben jó választás.

De mindenképp egy jó fodrászra bízd, aki ki tudja találni, neked épp milyen fazonú áll jól.Kicsit kerekített, esetleg még ferdén vágott szerintem jól állna neked. A szögegyenes, lady gagás fazont inkább hanyagold, az tényleg inkább csak divat, de senkinek nem áll jól.

2011. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne, mert elég kerek arcod van, és a frufru csak még jobban kerekítené.
2011. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se.
2011. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy oldalfufru jól állna :) Ha annyira nem tetszik, azt könnyen arrébb tudod csatolni esetleg.
2011. nov. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sztem félfrufrut vágass
2011. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!