Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frufrut vágassak (LENT)?

Milyen frufrut vágassak (LENT)?

Figyelt kérdés
Eddig olyan frufrum volt, hogy elöl tök egyenes, de már elfelejtettem hogy áll mert nagyon régen volt. Azota lenött és ugy hordom, hogy a bal oldalon elválasztom, hátul összekötöm és marad egy frufru rész. Azt meg feltupirozom és ugy dusabbnak tünik, és fedi az egész homlokom. De már nagyon unom, ha ki van bontva akkor nagyon hülyén áll tupir nélkül mindenhol, mert hosszukás arcom van és sehogyse jo,lelapul :S Am elöl vállig ér a hajam hátul vmivel rövidebb, a frufrum meg az orrom alatt van vmivel. Szerintetek milyen hajat vágassak hogy dus is legyen és milyen legyen a frufru??
2010. jún. 2. 11:00
 1/6 anonim válasza:
56%
Basszus, mielőtt kiírsz egy kérdést, olvasd már el. Botrány, hogy mennyi hiba van benne, a hüje rövidítésekről nem is beszélek. Agyonverném a gyerekemet, ha ilyen lenne.
2010. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó lehet h sok bent a hiba de arrol viszont nem én tehetek h nemérted a röviditéseket. ennyi. én csk egy választ kértem nem a helyesirámos kritizálását.-.-"
2010. jún. 2. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag értelmezhetetlen a kérdésed a sok hibától, szerintem is szánj ilyenkor két percet még a kiírásra és olvasd vissza.... Ez csak egy pici igényesség lenne magaddal szemben.


A válaszom pedig: kezd el megnöveszteni elöl a hajad, a nyár kiválóan alkalmas erre. Fogd hátra egy divatos napszemüveggel, vagy egy színes kendővel, végtelen lehetőség van. Utána sokkal könnyebb lesz belőle klassz frizurát vágatni.

2010. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. az a baj hogy nagyon magas a homlokom és ezért nem áll jól a hátrakötött haj. már probáltam hátrakötni de nagyon bután áll. :S
2010. jún. 2. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor olyasmi hajat kell csináltatni, ami oldalt hullámos, nem túl hoszú, az kicsit "vastagítja" az arcot.
2010. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ehhez mit szólsz?

[link]

2010. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!