Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A baba tusfürdő baba testápoló...

A baba tusfürdő baba testápoló kézkrémek tényleg nagyon jók? Egészséges a bőrnek? Nincs bennük semmi vacak cucc?

Figyelt kérdés
Bőrdokitól kaptam gyógyszertári testápolót meg mosdókenőcsöt meg baba szappannal fürödhetek.Valami nem oké a bőrömmel és 2hétig nem is tisztálkodhatok mással.piros pöttyös,de már múlik pedig egy napja használtam.És ha elmúlt utána használhatok bármit.de ha baba cuccokat használok nem jön ill. nem jöhetne vissza ugye?
2011. máj. 17. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azokban elvileg semmi sz@rság sincs. Épp ezért fürdetik vele a babákat, nekik nagyon érzékeny a bőrük. Meg az van ráírva pl. A Gabi baba testápolóra, meg samponra, hogy a Heim Pál gyermekkórház ajánlásával vagy mi
2011. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsot.Sztem is jó lehet,mert tényleg babáknak szokták ajánlani mert érzékeny a kis bőrük.meg gondolom nem hiába BABA a neve.
2011. máj. 17. 19:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a 2az1-ben samponjánál még sose használtam jobbat. Elképesztő. :O A száraz bőrre való testápolóját használom. Nagyon jól hidratál. Nem az a zsíros nehezen felszívódó és nem is az amiből magadra kensz egy fél flakonnal és még még mindig húzódik a bőröd. Ráadásul olyan illata van, hogy fél nap után is érzem magamon. Pedig az ember nem igazán érzi saját magán. Amikor először bekentem magam vele, szaglásztam a szobámban össze vissza, hogy mi ez a jó illat aztán rájöttem, hogy én vagyok. Rá van írva, hogy hipoallergén, szóval biztos nem lesz baja a bőrösnek. És árban is nagyon jók. :)
2011. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azért nézd meg az összetevőket. A johnsons pl teli van minden ártalmassággal elvileg, pedig az is babáknak készül...

Amúgy szerintem csak egy egyszerű bakteriális fertőzésed lehet, kened, két hét alatt elmúlik, és ennyi. :D Szóval használhatsz akármi mást is.

2011. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát nincsenek jó dolgok benne, helyedben hipoallergén terméket vennék, és azt használnék, mert abba tuti nincs semmi.
2011. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Látod ez az átka, ha valaki lusta olvasni...;)
2011. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én valamiért utálom a Baba cuccokat, nem jó a bőrömnek. A Johnosons Baby cuccok viszont szerintem csodálatosak. Nem olvastam el mi van benne, mivel nekem csak ez nem szárítja a bőröm. Azért viszont szomorú vagyok, hogy állatokon kísérletez.:(
2011. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi nem kísérletez állatokon manapság? Az Avon is most bukott le.
2011. máj. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,hát képzeljétek már ez a második nap de már alig látszik enyhén pöttyös és nem is viszket.mindegy 2hétig ezeket használom és utána baba cuccok.Avonos dolgokat is használok.Mivel bukott le az Avon,ez érdekel!!!Nagyon szeretem a cuccait.

milyen az a bakteriális ?Bocsi de nem tudom,ha kérdezek okosabb leszek.használtam baba palmolive avonos tusfürdőt,vagy lehet a testápoló.az most nivea előtte is meg avonos.

2011. máj. 18. 15:54
 10/13 A kérdező kommentje:
az is lehet h összevissza kentem magam,nem?
2011. máj. 18. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!