Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A baba tusfürdő baba testápoló...

A baba tusfürdő baba testápoló kézkrémek tényleg nagyon jók? Egészséges a bőrnek? Nincs bennük semmi vacak cucc?

Figyelt kérdés
Bőrdokitól kaptam gyógyszertári testápolót meg mosdókenőcsöt meg baba szappannal fürödhetek.Valami nem oké a bőrömmel és 2hétig nem is tisztálkodhatok mással.piros pöttyös,de már múlik pedig egy napja használtam.És ha elmúlt utána használhatok bármit.de ha baba cuccokat használok nem jön ill. nem jöhetne vissza ugye?
2011. máj. 17. 18:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jaaa, engem is érdekel, mivel az Avon nagyon hirdeti, hogy nem tesztel állatokon!!!
2011. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Németül szoktam olvasni a híreket a neten. A Bild egy múlt heti cikkjében olvastam, hogy az, hogy az Avon nem kísérletez állatokon egy nagy kamu és, hogy az Egyesült Államokban évek óta nyílt titok.
2011. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
az kemény mekkora idióták:-(
2011. máj. 21. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!