Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kezeljem a pattanásokat,...

Hogy kezeljem a pattanásokat, mitesszereket?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és tinédzser korban jelenik meg az a sok pattanás és mitesszer. Nagyon utálom el rontja az arcomat. De szerintem senki nem szereti. Nem tud valaki egy hatékony de olcsó megoldást? Mert én használok krémet meg ilyesmit valamikor beválik valamikor nem. Kellene egy olyan dolog amit mindig tudok használni és nem olyan hogy egyszer jó egyszer nem. Köszönöm a segítségeteket előre is.
2011. máj. 17. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dermofil paszta :) szerintem nagyon jó, nagyon sok, és annak arányában olcsó is :)

A 250milis azt hiszem 1100ft.

2011. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én élesztőt ettem minden nap egy picit és 2 hét után hihetetlenül szépen javult :)
2011. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem menj el bőrgyógyászhoz és kérd ki az ő véleményét! Én is évekig küzdöttem a pattanásokkal, azután tizenhat évesen végre rászántam magamat, hogy bőrgyógyászhoz forduljak a problémámmal és azóta alig van egy-két pattanás az arcomon. Lehet, hogy nem a legolcsóbb, de a leghatékonyabb megoldás biztosan ez.
2011. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2011. máj. 18. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!