Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a bőrömmel?...

Mit kezdjek a bőrömmel? Szedtem már roaccutan gyógyszert is már.

Figyelt kérdés
20 éves koromban szedtem roaccutan-t minden rendben volt a bőrömmel. Közben szedtem a diane fogamzásgátlót. Most 24 éves vagyok és olyan egy éve nagyon durván csúnya lett a bőröm. Nem tudom, hogy van-e köze hozzá de 20 évesen vége lett egy kapcsolatomnak és egészen 23 éves koromig nem volt semmi. Még csók sem. Aztán 23 évesen összejöttem egy fiúval azzal egyidőben a bőröm nagyon csúnya lett. Azóta ritkán van szexuális kapcsolatom emiatt, mert amikor nagyon csúnya a bőröm nem találkozok senkivel. Na szóval nem tudom, hogy ennek köze van-e hozzá. De szerintetek mit csináljak? Nőgyógyászhoz menjek el és írassam ki megint a diane-t? Légyszi segítsetek.
2011. máj. 18. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Szia! Először írd le, hogy konkrét mi baja a bőrödnek? Ha pattanások, akkor szerintem nem kellene megint fogamzásgátlót szedned, ha nem muszáj, azért nem annyira egészséges az. Bőrgyógyászhoz kellene inkább elmenni, ő megvizsgálja a bőrödet, és annak megfelelő gyógyszert fogsz kapni, szerintem valami tablettát.

De az is lehet, hogy kevertetni kell majd krémet, nem tudom, nem látom a bőrödet, hogy mennyire gáz a helyzet.

2011. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Ezek szerint nálad hormonális. Hát mondanám, hogy szülj, mert az rendbevágja... állítólag. De csak ezért inkább ne, meg ha nincs rá szükség, fogamzásgátlót se.

Viszont ha rám hallgatsz, keress egy rendes pasit, aztán ha mást nem sötétben, de nyomassátok, szépíti a bőrt. ;)

Meg alapvetően hogyan ápolod a bőröd? Milyen gyakran kezeltetted? Bőrgyógyászhpz mehetsz, ősszel lehet megint kiírja a sotretet vagy hasonlót, sajnos annak a hatása se örök sokszor.

2011. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
(1. borgyogyasz) 2.kozmetikus, 3.helyes taplalkozas. En a helyedben a fogamzasgatlokat es gyogyszereket letennem, mert sok esetben tobb kart okoznak mint hasznot.Nem kell meglepodni azon sem ha a gyogyszert elhagyod hogy meg pattanasosabb leszel, mert hormonalis valtozas megy vegbe a szervezetbe, es sajnos sok esetben meg azok is kipattognak akik soha nem voltak pattanasosak amig tisztul a szervezetedbol. Vannak kivetelek is! Minden honapban javasolnam a kozmetikust tisztitasra gyulladas csokkentesre, o ugyis tudja a dolgat, a te feladatod pedig az hogy zsirszegeny etkezest folytass, es keruld az eros fuszerezesu eteleket. Otthoni kezelesre a dr pal fokhagyma zselet ajanlom, ejszakara pakolasnak felviheted reggel lemosod, szappan mentes szappannal mosakodj. Ido kerdese es beindul a gyogyulas.Sok sikert!
2011. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!