Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Néhány napos tetoválásom...

Néhány napos tetoválásom egy-két helyen úgy fest, mintha a kontúr picit megfolyt volna. Javulhat még? Vagy lehet javítani?

Figyelt kérdés

Szöveges, kb a szár nélküli betűk kb 1, a szárasak kb 2 cm magasak, és kb 1 cm szélesek. Egy-két helyen nem élesek a kontúrhatárok, kicsit mintha megfolytak volna. Azt mondta a tetováló, kb két hét múlva gyógyul meg annyira, hogy látható legyen, ha pl sok festék dobódott ki, ilyesmi.

Lehet ezt korrigálni a későbbiekben anélkül, hogy csúnyává váljon a tetoválás? Vagy javulhat még?

Iszonyúan bedurrant egyébként a környéke már akkor, lila meg vörös voltam két napig, a bőröm extra érzékeny, pedig maga a művelet egyáltalán nem fájt.

Aggódom, ez az első tetoválásom, szeretném, ha tökéletes lenne.

El nem áztattam, erre különösen odafigyeltem, és mindösszesen 3 napig volt fóliázva, már szépen "hámlik" a felső réteg rajt.


2011. máj. 19. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
az egyik tetoválásomnál én is tapasztaltam ilyet, de miután teljesen begyógyultak a sebek, már nem vettem észre hogy ilyen lenne. szóval szerintem várd meg te is míg teljesen meggyógyul, ha utána még mindig úgy látod hogy nem szép, lehet még rajta segíteni utólag is:)
2011. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a gyógyulás után is ilyen lesz,a tetováló szépen kontúrozza a széleket.Ne aggódj szép lesz!
2011. máj. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia, én kérdeznék... mi lett a tetkóddal? Az enyém is megfolyt és így nem tetszik. Idővel jó lett vagy szükség volt utólagos javításra?
2011. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat javult, de úgy néz ki javítani kell, kora őszre tervezem, ha elmúlnak a kánikula-gyanús napok, meg a strand szezon :)
2011. aug. 13. 01:07
 5/6 anonim válasza:

sziasztok! a problémám hasonló... 6 napos tetkó, nonfi, a kontúrok homályosak, megfolytak... meddig várjak? mikorra kéne eltűnnie?

köszi :)

2011. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2-3 hét biztosan kell neki, míg teljesen begyógyul, utána érdeklődj a tetoválódnál.
2011. szept. 8. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!