Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Besebesedett a tetoválásom és...

Besebesedett a tetoválásom és lejött a seb és nincs ott festék. Ha újravarrják megint be fog sebesedni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég érdekes hogy besebesedett. Kented rendesen? A legjobb a tetoválás ápolására a bepanthen kenőcs. Nekem szombaton lett csinálva és semmi seb, sőt még pír sincs rajta. Üttesd át még egyszer, utána 3 éjszakán át krémezd be és tekerd be folpackkal, majd még további 1 hétig (bár ezt úgyis látod) kend minden nap, ne hagyd kiszáradni. Víz nem érheti, vizes kézzel áttörölheted, de ne tartsd víz alá. Ha ezeket betartod és kened, akkor nem fog besebesedni. Legalábbis remélem, nem kellene! :) Sok szerencsét! :)
2011. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SzilKa ***** válasza:
Majdnem minden úgy van, ahogy az első írta, kivéve az, hogy víz nem érheti - ez nem igazán igaz... Tisztítani is kell, ahhoz kell víz is (zuhanyozni szabad, csak áztatni tilos!), legjobb ha clarasept-es lemosást alkalmazol a tetoválást követő napokon, napi 2-3x, utána papírtörlővel óvatosan felitatod, vékonyan bekened bepanthen-nel, majd fólia rá. Ezt így 3 napig.
2011. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, a tisztítás én is így gondoltam csak nem írtam le ilyen részletesen :). Ha viszket ne vakard mert az is árt neki, és így tönkreteheted. Ütögesd meg kicsit talán az segít :)
2011. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fóliázni sem kell.Az enyém is néhol bevarasodott ((nem sebesedett), de a színe megmaradt.Valószínű valamit rosszul csináltál.
2011. jún. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hallottam már arról is hogy valaki nem megfelelő krémmel kente és ugyanezek a tünetek voltak. Vagy tusfürdővel mostad? Ilyesmik miatt előfordulhat.
2011. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem arra vagyok kíváncsi hogy miért sebesedett be.. hanem hogy ha újravarrják nem fog újra besebesedni ha rendesen kenem meg minden?
2011. jún. 21. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért érdemes lenne tudnod hogy miért jött le, talán azért hogy ne történjen meg mégegyszer.. -.-
2011. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tudom miért.
2011. jún. 23. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!