Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros hajat hogyan frissíthet...

Zsíros hajat hogyan frissíthetnék fel?

Figyelt kérdés

mosás nélkül...


nemszeretném megmosni, mert szombaton megyek buliba és akkoris megkéne hogy szépen álljon...


2011. máj. 19. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom,akkor hintőporral (?)
2011. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, a hintőpor jó rá, de utána alaposan ki kell fésülni. Nekem a caola vált be legjobban.
2011. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen, de amúgy ha kicsit feltupirozod is kicsit frissebb a hatás:)
2011. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Száraz samponnal. Az elv hasonló, mint a hintőpor. Csak arra vigyázz, hogy jól keféld ki (akár hintőporral próbálkozol, akár száraz samponnal), mert az nagyon gáz, ha foltokban bent marad!!!

Ja, tartása lesz, de a fényét elveszíti...

2011. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
úgy, hogy hintőport szórok a kezemre és mondjuk belemasszirozom a hajamba majd kifésülöm? O.o
2011. máj. 19. 20:12
 6/17 anonim ***** válasza:
Közvetlenül a hajadra is szórhatod, de ne túl sokat azért :D belemasszírozod, kifésülöd és meglátod majd, tök száraz lesz.
2011. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Lusta vagy,mosd meg a hajad.Hogy a fenébe lehet buliba zsíros meg hintőporos hajjal elmenni..?Annyi idő alatt,míg behintőporozod és kikeféled,már meg is mostad.
2011. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

te hülye vagy! irom szépen hogy szombaton megyek buliba!

és nemakarok két egymást követő napon megmosni!

2011. máj. 20. 12:57
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Hülye vagy te.És az már a te bajod,ha másnapra rögtön bezsírosodik és már nem "áll meg szépen".Egyébként meg tökmindegy,már bárhová is mész,a zsíros/ hintőporos haj mindenhol igénytelen..
2011. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

nem mondtam hogy másnap bezsírosodik -.-" köcsög!

csak nem áll úgy ahogy én akarom!


nem kérdeztem a véleményedet

2011. máj. 20. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!