Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek lelapuló, erőtlen...

Akiknek lelapuló, erőtlen haja van: mit kezdtek vele, hogyan formázzátok, hogy ne legyen egyhangú, de jól nézzen ki?

Figyelt kérdés

A hajlakkot nem használhatom, mert a párom nem szereti, ezért ultimátumot adott, ha szeretném hogy hozzámbújjon, és ölelgessen, akkor tegyem le. Pedig az elég jó volt, megtartotta a hajamat.

A waxtól bezsírosodik.



Valami ilyesmi lenne az álmom:

[link]

[link]


Hogyan tehetném ilyen szép ívessé, és mivel tarthatnám meg, hogy a szél, vagy bármilyen apró légmozgás ne fújja szét?



És ilyen fejhez simuló a hajam, csak a frufrum növesztem:


[link]


Az arcformám nem ilyen, kerek, és iszonyat hamar zsírosodik a hajam :( Ha már hozzáérek, akkor estére zsíros és tartás nélküli lesz.


2011. máj. 20. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. A vágási technikával sokat lehet rajta segíteni. A fodrász meg tudja úgy "stuccolni" neked, hogy a hossza megmarad, mert az alatta lévőket rövidíti meg kicsit, és azok "felnyomják" a hosszú szálú hajszálaidat. Érdemes egy vágást kérni így. Azon felül nem szabad hagyni hogy bezsírosodjon, mert attól iszonyatosan lelapul (és látványnak sem szép).
2011. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez a gondom, kivéve, hogy nem adott ultimátumot a barátom, ő hajlakkal együtt is szeret:-)

Rövid Victoria Beckham

frizurám van, és érdekes, de ha kivasalom, és utána feltupírozom, (majd persze hajlakkal rögzítem), akkor volt, hogy 4napig is tartott.

De gondolkodom még a hajtőemelésen, és egy enyhe daueron is, mivel a göndör haj többnek tűnik (kevés is van)

2011. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Leszögezem, párom azért kérte, hogy tegyem le, mert fulladt attól, ha a hajamhoz ért az arcával. Számomra is fura volt, de azóta nem köhög, szóval tényleg gondja volt vele.


GOndoltam már rá, hogyha sikerül kicsit ráncba szedni magam, és lenöveszteni a fru-frum, akkor rövidebbre vágatom, hogyha gyakrabban kell mosni se legyen nagy munka.


További fixáló tippek?:D

2011. máj. 20. 15:36
 4/4 detty válasza:
Nekem is ugyanez volt a problemam ameddig ra nem jottem a dus haj titkara... Miutan megmosod rakj a tovere hajhabot es fejjel lefele szaritsd meg a hajadat, igy a pasid sem veszi eszre hogy hajhab van rajta miutan megszaradt fesuld meg es estere mindenkeppen kibontott hajjal aludj, en altalaban elfekszem reggelre viszont azt meglehet igazitani ... Reggel miutan alaposan kifesulted tincsenkent tupirozd fel a hajadat egesz a toveig ha jo alaposan feltupirozod aztan lefesulod hogy adj neki format 4-5 orat fog allni, mikor van idod igazitsd meg, mindig legyen a taskadban egytupirfesu... en is ezt teszem es mindig jol all a hajam... sok sikert... ha tovabbi otletekre van szukseged haggy egy privat uzenetet es barmiben segitek
2012. febr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!