Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat hordtok tavassz...

Milyen ruhákat hordtok tavasszal? Mennyi ruhátok? Hogy oldjátok meg, hogy ne legyen egyhangú? Miből áll a ruhatáratok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ hány éves vagy, meg hogy hogyan szeretsz öltözködni.. Ha van garbód akkor kicsit idősebbnek tűnsz. Cső nadrág. Szerintem a színes a legjobb (Rózsaszín Sárga Zöld) . Ha elég élénk a nadrágod színe, akkor nem muszáj színes felsőt venni lehet divatos de nem olyan szines. Ezt te szabályozod. Ha jó keved van, akkor öltözz színesen. Fontos. Olyan ruhát ne vegyél fel ami kicsit kissebb az átlagnál. (Saját tapasztalat.). A hajadnál praktikus és egyszerű ha kontyba befogod valami laza tinisbe egy ruhádhoz illő hajpánttal. De ha azt nem szereted hanem a megszokottat az se baj csak annyit kell tenni hogy menjen a ruhádhoz .

Cipő ügy legyen a te dolgod Lehetőleg valami sort cipő féleség : Nike , Graceland. Ha idősebb vagy (15,16,17,18)

akkor Jó ha egy szoknyát felveszel egy nem meleg csizmához ami lehetőleg össze illik.( Vagy egyberészes.)Ja és harisnya.

[link] <<---

Vagyis szövet kabát :D .

Remélem segítettem

2010. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! 27 éves vagyok! Egy neves cégnél dolgozom ezek a ruhák nem nekem valók de azért köszi:):)
2010. márc. 2. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha neves cégnél dolgozol színes kosztüm tűsarkúval...persze a kosztüm tavasszal szoknyával kötelező:)

Aztán vannak nagyon szép együttesek.rövidgatya meg kis kabátka szatén anyakból..nekem az nagyon bejön.Kicsit hosszabb rövid ujjú ingek derekadon vastag övvel....És mindenféle vidám színben:)

2010. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. Én ezt terveltem ki különlegesebb napokra tavaszra:

Fekete vagy farmer csőnadrág, magassarkú körömcipő, blúzszerű póló, rá olyan kis mellény ami mostanában divatos, egy kendő a nyakba, és egy szövetkabát.

Vagy a kis mellény helyett lehet öv a derekadra.

2010. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a munkahelyeden gondolom akkor alap az elegáns megjelenés, illetve ha picit lazább, akkor a sötét csőfarmert ott is bevetheted :)


Amúgy igen, szűk farmer, hozzá tunika, ingblúz, vagy trikó.

Ha trikó, akkor rá egy laza kardigánt (nekem van vagy 40 kardigánom/ bolerom, alapdarabok)


Kell egy jó napszemüveg egy óriási karon viselhető táska és tűsarkú.

Ha az necces akkor platformos :)

2010. márc. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
eddig nem írták a kiegészítőket... sálak tömkelege, nyakláncok, karperec, övek széles választéka, ugyanaz a szojknya blúz, leheet másik héten más színű övvel, ami feltűnőbb és hozzá olyan sál, meg persze a cipő, táska kombináció is fontos. és szszerintem szoknyából nadrágból nem kell sok, inkább felsőből legyen nagyobb a választék.
2010. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!