Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan száraz hajra...

Létezik olyan száraz hajra való sampon, amely úgy hidratálja a fejbőrömet, hogy az nem tartalmas olajokat?

Figyelt kérdés
Valójában zsíros a hajam, de a hajvégeim szárazak. Úgy vettem észre, h az évek alatt a head&shoulders zsíros hajra való sampontól nem lett jobb a helyzet. A zsíros hajra való samponok kiszárítják a fejbőrömet, ezzel próbálják gátolni a zsírosodást, de erre az én fejbőröm azzal reagál, hogy méginkább termeli a faggyút. Ráadásul a folyamatos fejbőrkiszárítás miatt fel is fordult a fejbőröm, állandóan korpásodtam, venni kellett az elképesztően kis flakonos mégis több 1000 ft-ba kerülő gyógyszertári samponokat. Tehát most száraz hajra való wu2 sampont használok, úgy érzem, mintha icipicit kevésbé zsírosodna a hajam, de egészen biztos, h a korpásodás csökkent korpásodás elleni sampon használata nélkül. Az egyetlen bajom a wu2-vel, hogy nem egyszerű vele kimosni a szennyeződéseket, ezért keresnék egy kicsit úgymond jobb tisztítóképességű száraz hajra való sampont, amely olaj nélkül hidratál, merthát azért mégse kenjek már olajos sampont a zsíros hajamra.. Bocsi, h hosszú lett, de ebből még talán a hasonló helyzetűek is okulhatnak:)
2011. máj. 20. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

1- mivel szárít, ezért tényleg jobban zsírosít az ilyen sampon.

2- száraz hajvégekre pedig használj pakolást vagy balzsamot. Ha nem kened a tövekre is, nem zsírosít.

2011. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt úgy csinálom már régóta:)
2011. máj. 20. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!